اخبار

رخداد ویژه آنر در روز دهم دسامبر

شرکت آنر برای بسیاری از افراد به عنوان یک کمپانی همکرا هواوی به حساب می‌آید ولی در عمل برنامه‌های بسیار خاصی را برای خود دارد که نشان دهنده شرایط بسیار ویژه محصولات پیش روی این کمپانی هستند. در این میان آنر اعلام کرده است که در روز ۱۰ دسامبر یعنی دوشنبه همین هفته، یک رخداد ویژه داشته باشد که هنوز مشخص نیست که این رخداد ویژه آنر شامل چه محصولاتی خواهد بود. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

نکته مهم این است که ماه جاری یکی از پر خبرترین و مهیج ترین ماه‌ها برای دنیای تلفن همراه هوشمند است و آنر نیز قصد دارد تا با محصولات جدید خود به خوبی این شرایط را مورد استفاده قرار بدهد. در این میان یکی از گزینه‌های احتمالی برای این رخداد ویژه آنر، تلفن همراه آنر ویو ۲۰ خواهد بود که دوربین داخل نمایشگر جلو دارد.
رخداد ویژه آنر در روز دهم دسامبر
البته نمی‌توان به صورت قطعی از رونمایی از این تلفن همراه هوشمند در این روز مطمئن بود و رخداد ویژه آنر ممکن است شامل رونمایی از یک محصول دیگر یا حتی یک فناوری متفاوت و جدید توسط این شرکت باشد. به همین دلیل نیز باید دو روز منتظر بمانیم تا ببینیم که این رخداد ویژه آنر به چه ترتیب انجام خواهد شد زیرا آنر به هیچ عنوان قصد ندارد تا پیش از این رخداد، اطلاعات بیشتری را منتشر سازد.


بیشتر بخوانید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا