اخبار

رونمایی رسمی از ساعت هوشمند آنر واچ مجیک

ظاهرا بازار ساعت هوشمند داغ شده است و امروز دومین خبر درباره این محصولات دیجیتالی را در موبایلستان برای شما منتشر خواهیم کرد. این بار شرکت آنر به سراغ ساعت هوشمندی جدید رفته و شاهد رونمایی رسمی از ساعت هوشمند آنر واچ مجیک هستیم.

مطالب مرتبط

این ساعت هوشمند دارای یک نمایشگر OLED است که با ابعاد 1.2 اینچی خود یک گزینه مناسب برای دست کاربرانی با ابعاد مچ متفاوت محسوب شده و یک ابعاد استاندارد را برای این مدل به ارمغان آورده است. از سوی دیگر این نمایشگر با داشتن تراکم پیسکل 326 پیکسل در هر اینچ، کیفیت مناسبی نیز دارد و به همین دلیل نیز آنر امید زیادی به فروش مناسب آن خواهد داشت.

رونمایی رسمی از ساعت هوشمند آنر واچ مجیک

آنر واچ مجیک بسیار نازک است و تنها 9.8 میلیمتر ضخامت خواهد داشت. این امرموجب شده است که ظاهر دستگاه بسیار شکیل به نظر برسد. از سوی دیگر امکاناتی مانند هواوی پی بر روی آنر واچ مجیک تعبیه شده است که کاربر بتواند به خوبی از آن برای پرداخت کردن هزینه خود در شرایط مخلتف استفاده کند. آنر واچ مجیک در دو رنگ رسمی به نام سیاه لاوا و نقره ای نور ماه عرضه شده است ولی یک رنگ ویژه به نام مدل فشن نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است که البته در حال حاضر اطلاعاتی درباره آن موجود نیست و باید منتظر اعلان رسمی شرکت آنر درباره این رنگ خاص آنر واچ مجیک باقی ماند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا