اخبار

سامسونگ چگونه کیفیت سری گلکسی را تامین کرده است

کیفیت سری گلکسی در میان خوانندگان موبایلستان ثابت شده است ولی این شرکت به تازگی اطلاعات بسیار جالبی را منتشر کرده است که نشان دهنده وضعیت تست این محصولات است و نشان دهنده این است که سامسونگ چگونه کیفیت سری گلکسی را تامین کرده است.

مطالب مرتبط

این شرکت تک تک تجهیزات را به صورت مجزا تست کرده و پیش از عرضه از وجود کیفیت سری گلکسی برای این موارد اطمینان حاصل خواهد کرد. این کار به وسیله چند آزمایشگاه متفاوت انجام شده و به همین دلیل نیز در ادامه به این آزمایشگاه نگاهی خواهیم انداخت.

سامسونگ چگونه کیفیت سری گلکسی را تامین کرده است

نخستین آزمایشگاه برای تعیین کیفیت سری گلکسی را باید آزمایشگاه کیفیت عکاسی دانست. در بخش دوم مرکز آزمایشگاهی به نام آزمایشگاه آکوستیک وجود دارد که کیفیت صدای خروجی دستگاه در آن تست خواهد شد.

سومین آزمایشگاه، مرکز آزمون حرارتی است و در آن کیفیت سری گلکسی از نظر مقاومت نمایشگر و بدنه در برابر حرارت مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. آزمایشگاه چهارم، مرکز آزمون سقوط است که تعریف آن کاملا از نامش قابل درک است. آزمایشگاه پنجم، آزمایشگاه دوام است که دستگاه را دربرابر ساختارهای مختلفی مانند کشش، خمیده شدن و غیره مورد آزمایش قرار داده و از کیفیت سری گلکسی در این زمینه ها اطمینان حاصل خواهد شد.

آزمایشگاه ششم، آزمایش ضد آب بودن است و آزمایش هفتم شامل تست محیطی است تا کیفیت سری گلکسی در شرایط سرما، گرما و سایر ساختارهای جوی نیز مورد آزمایش قرار بگیرد. به همین دلیل نیز این سری از نظر کیفیت یکی از برترین محصولات تاریخ تلفن همراه است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا