اخبار

تاریخ انتشار اندروید پای برای HTC U11 و U12 مشخص شد

شرکت اچ تی سی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده گوشی هوشمند شناخته می شود که هر سال نسل جدیدی از دیوایس های خود را معرفی کرده و دردسترس قرار می دهد. به تازگی تاریخ انتشار دو مدل پرچمدار سال های اخیرا این کمپانی تایوانی مشخص شده است.

این دو مدل HTC U11 و HTC U12 هستند که هر یک دارای زبان طراحی جدید اچ تی سی بوده و محصولات معمولی به شمار نمی روند. به تازگی اچ تی سی اعلام کرده که می خواهد در سه ماهه دوم سال 2018 اندروید 9.0 پای را برای دو گوشی هوشمند HTC U11 و HTC U12 منتشر کند. این تاریخ عجیب است زیرا انتظار می رفت زودتر از این موعد شاهد عرضه اندروید 9.0 پای برای مدل های تاپ کمپانی تایوانی باشیم.

اچ تی سی بزودی اندروید پای برای HTC U11 و HTC U12 منتشر می کند

تاکنون مدل های محدودی از اچ تی سی توانستند به اندروید جدید گوگل بروزرسانی شوند و عجیب است که مدل رده بالایی چون HTC U11 و HTC U12 نتوانسته به این اندروید بروزرسانی شود. شرکت گوگل در تابستان 2018 اندروید جدید را برای اسمارتفون ها و دیگر دیوایس های خود منتشر کرد.

از این رو انتظار داریم سال 2019 نیز در تابستان اندروید Q منتشر شود و نخستین بار نیز شامل حال گوشی های هوشمند این برند مستقر در سیلیکون ولی می شود. تاکنون شایعاتی پیرامون اندروید کیو منتشر شد که نخست باید به حالت تم تاریک، رابط کاربری بهینه شده و چندی دیگر اشاره داشت.

اندروید کیو پیش نمایش آن در Google I/O 2019 منتشر می شود و معرفی آن هم در همین رویداد انجام می گیرد. بنابراین انتظار داریم کمپانی گوگل برنامه بزرگی در سر داشته باشد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا