اخبار

نتایج بنچ مارک اچ تی سی U12 لایف خبر از یک میان‌رده نیرومند می‌دهند

به‌تازگی نتایج بنچ‌مارک‌های همراه هوشمند بعدی اچ تی سی یعنی مدل اچ تی سی U12 لایف در رسانه‌ها منتشر شده است و خبر خوب برای هواداران اچ تی سی در موبایلستان این است که این نتایج خبر از وجود یک میان‌رده نیرومند در خط تولید این شرکت تایوانی می‌دهند.

مطالب مرتبط

این تلفن همراه هوشمند که تنها چند روز دیگر تا تاریخ رونمایی از آن زمان باقی است به‌تازگی افشا شده است و اطلاعات زیادی از آن به دست ما رسیده است. افشاگری اخیر در رابطه با این همراه هوشمند به بنچ‌مارک آن در سایت گیگ بنچ بازمی‌گردد. نتایج آزمون این همراه هوشمند که با نام رمزآلود اچ تی سی “2Q6E1” شناخته می‌شود در این بنچ‌مارک آورده شده است و گمانه‌زنی‌ها در این رابطه موجب شده است تا ما این همراه هوشمند را اچ تی سی U12 لایف بدانیم.

نتایج بنچ مارک اچ تی سی U12 لایف خبر از یک میان‌رده نیرومند می‌دهند

بر اساس اطلاعات منتشرشده در این فهرست، اچ تی سی U12 لایف اسنپ دراگون 660 در کنار 4 گیگابایت رم بهره‌مند شده است. شایعات اولیه در رابطه با اچ تی سی U12 لایف حاکی از آن هستند که این همراه هوشمند از اسنپ دراگون 636 استفاده می‌کند پس در اینجا اندکی تناقض رخ‌داده است و مایلیم بدانیم که این گجت سرانجام با چه پردازنده‌ای به بازار عرضه می‌شود.

همچنین پردازنده‌ این محصول در حالت تک‌هسته‌ای امتیاز 1343 و در حالت چندهسته‌ای امتیاز 4897 را به دست آورده است که نشان از پرچم‌دار بودن آن ندارد اما برای یک میان رده بسیار مناسب است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا