اخبار

آپدیت EMUI 10 بزودی برای هواوی میت 20 و پی 30 منتشر می‌شود

در اواخر ماه سپتامبر بود که هواوی لیستی از دستگاه‌های دریافت کننده نسخه بتا EMUI 10 را منتشر می‌کند. حال به تازگی لیست دیگری منتشر شده که به دستگاه‎های دریافت کننده نسخه نهایی EMUI 10 اشاره می‌کند. باتوجه به فهرست جدید، پی 30 و سری میت 20 اواخر ماه نوامبر آپدیت را دریافت خواهند کرد.

اولین دستگاه‌های دریافت کننده پی 30 پرو و پی 30 هستند که جدیدترین پرچمداران هواوی نیز محسوب می‌شوند. در نیمه دوم نوامبر نیز گوشی‌های هوشمند سری میت 20 از جمله میت 20 ایکس، میت 20 آر اس پورش دیزاین، سری آنر 20 و آنر مجیک 2 بروزرسان را دریافت خواهند کرد.

آپدیت EMUI 10 در نسخه نهایی بزودی دردسترس

همچنین فهرست تایید می‌کند هواوی در نیمه دوم ماه بتا EMUI 10 را برای میت آر اس پورش دیزاین، پی 20 و پی 20 پرو منتشر خواهد کرد. شایان ذکر است که فهرست به انتشار آپدیت‌ها در چین اشاره دارد و مشخص نیست برای سایر مناطق تا چه زمان باید منتظر ماند.

بعید است هواوی فاصله طولانی بین انتشار جهانی و چین آپدیت EMUI 10 مبتنی بر اندروید 10 در نظر گیرد. جدیدترین پرچمداران هواوی سری میت 30 هستند که در سه مدل میت 30، میت 30 پورش دیزاین، میت 30 پرو معرفی شدند. در حال حاضر تمامی آنها برای خرید دردسترس هستند. همچنین هواوی نسخه 5G هم برای دو مدل میت 30 و میت 30 پرو در نظر گرفته که به صورت جداگانه و با پردازنده کایرین 990 5G عرضه می‌شوند.

به هر حال جهت کسب جزئیات دقیق و حجم بروزرسان باید منتظر انتشار آن بود. پیش بینی می‌شود میان رده‌های هواوی در سال 2020 اندروید جدید 10 کیو با رابط کاربری EMUI 10 را دریافت کنند.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا