اخبار

همراه تاشوی هواوی با شبکه 5G

هواداران سامسونگ می‌دانند که این شرکت قرار است تا به‌زودی یک همراه هوشمند تاشو به بازار عرضه کند ولی به نظر می‌رسد که این شرکت در این راه بی‌رقیب نیست و اخباری که جدیدا به موبایلستان رسیده است نشان از این دارند که همراه تاشوی هواوی ممکن است به عنوان یکی از نیرومندترین محصولات بازار، رقیب اصلی محصول سامسونگ باشد.

مطالب مرتبط

در حقیقت ریچارد یو به عنوان مدیر ارشد اجرایی هواوی به‌تازگی اطلاعاتی را درباره این تلفن همراه هوشمند منتشر کرده است و به‌صورت رسمی اعلام کرده است که همراه تاشوی هواوی قرار است تا یک محصول بسیار مهم در بازار تلفن‌های همراه هوشمند باشد زیرا قرار است تا از آخرین فناوری‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری روز جهان بهره‌مند باشد.

همراه تاشوی هواوی با شبکه 5G

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط این فرد، همراه تاشوی هواوی قرار است تا امکان اتصال به شبکه ارتباطی 5G را برای کاربران خود مهیا کند و به این ترتیب بعید است که بتوان در سال جاری شاهد عرضه این محصول بود زیرا استفاده از این شبکه‌ها هنوز در سال جاری میلادی ممکن نشده است.

بر اساس اطلاعات یاد شده، به احتمال فراوان شاهد عرضه این تلفن همراه هوشمند در ماه ژوئن سال آینده خواهیم بود و به احتمال فراوان این گونه محصولات قرار است تا شروعی برای پیش‌بینی ریچارد یو از آینده باشند. یو چندی پیش گفته بود که همراه‌های هوشمند تاشو قرار است تا در آینده به عنوان جایگزین کامپیوترها مورد استفاده قرار بگیرند. حال باید دید که رقابت بین این دو شرکت به کجا منتهی خواهد شد و همراه تاشوی هواوی به عنوان برنده این رقابت معرفی خواهد شد یا همراه تاشوی سامسونگ.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا