اخبار

لو رفتن تصاویر هواوی میت 20 پرو با حسگر اثرانگشت در پشت بدنه

شرکت هواوی برنامه‌های ویژه‌ای برای محصولات جدید خود دارد و همان‌طور که خوانندگان عزیز موبایلستان می‌دانند، هواوی میت 20 پرو قرار است تا قدرت‌مندترین مدل نسل بعدی پرچم‌داران هواوی باشد و به‌تازگی اطلاعاتی جدید درباره این محصول به رسانه‌ها راه یافته است.

مطالب مرتبط

وقتی که چندی پیش اطلاعاتی درباره هواوی میت 20 منشتر شد، بسیاری منتظر بودند که اطلاعات هواوی میت 20 پرو نیز به سرعت به رسانه‌ها راه پیدا کند ولی به نظر می‌رسد که سرانجام پس از اندکی تاخیر، تصاویر لو رفته از این محصول، اطلاعات آن را حداقل از نظر بصری افشا کرده‌اند.

لو رفتن تصاویر هواوی میت 20 پرو با حسگر اثرانگشت در پشت بدنه

تصاویر یاد شده نشان می‌دهند که در بخش پشتی این دستگاه شاهد حضور سه عدسی دوربین هستیم که این امر حسگر سه گانه را برای هواوی میت 20 پرو تائید می‌کند ولی این مورد تنها چیزی نیست که در بخش پشتی دستگاه جلب‌توجه می‌کند. بر اساس این عکس‌های که می‌توانید بخشی از آن‌ها را در این مقاله مشاهده کنید، به‌خوبی نشان می‌دهند که این تلفن همراه هوشمند در بخش پشتی بدنه خود به یک حسگر اثرانگشت مجهز خواهد بود.

بر خلاف نسل‌های پیشین نیز هواوی میت 20 پرو قرار است به جای داشتن یک نمایشگر با لبه‌های تخت، به‌صورت منحنی عرضه شود. دیگر اطلاعات بارز در این تصویر نیز بازگشت جک 3.5 میلی‌متری هدفون است که می‌تواند موجب رضایت بسیاری از کاربران شود. به این ترتیب و با احتمال بالای داشتن حسگر تشخیص چهره کاربر می‌توان گفت که ترکیب امکانات موجود بر روی هواوی میت 20 پرو می‌توانند بسیار هیجان‌انگیز و جذاب باشند. با این وجود هنوز مشخصات سخت‌افزاری اصلی این مدل به‌صورت قطعی فاش نشده است.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا