اخبار

هواوی P30 و P30 پرو با شیار قطره آب عرضه خواهند شد

یکی از دلایل اصلی رشد عرضه تلفن‌های همراه هوشمند هواوی در بازاری که تولیدکنندگان دیگر آن برای جلوگیری از رکود کلی صنعت تولید تلفن‌های همراه هوشمند با مشکلات فراوانی دست‌وپنجه نرم می‌کنند شاید چگونگی رویکرد این کمپانی به ترندهای این بازار باشد. با موبایلستان همراه باشید.

هواوی P30 و P30 پرو با شیار قطره آب عرضه خواهند شد

مطالب مرتبط

در بهار سال 2018 میلادی، تلفن همراه هوشمند هواوی P20 پرو با بهره‌مندی از دوربین سه‌گانه و شیاری که از آیفون X الهام گیری شده بود، نشان داد که هواوی از ایجاد و البته دنباله‌روی ترند ها ترسی ندارد. بر اساس اطلاعات منتشرشده از سوی کمپانی Olixar به‌عنوان تولیدکننده لوازم جانبی تلفن‌های همراه هوشمند، تلفن‌های همراه هوشمند جدید این کمپانی یعنی هواوی P30 و P30 پرو این بار به‌جای خلق ترندهای جدید تصمیم گرفته‌اند تا از روندهای موجود در بازار پیروی کرده و خلاقیت را تا حد زیادی کنار بگذارند.

همان‌طور که هم‌اکنون شایعه شده است، به نظر می‌رسد که شیار نه‌چندان معروف در این پرچم‌دارها نیز باقی خواهند ماند. برخلاف سامسونگ گلکسی A8s که این روزها علاقه بازار را در اندکی قبل از عرضه گلکسی اس 10 بررسی می‌کند، تجربه هواوی نوا 4 ممکن است برای عرضه هواوی P30 مفید واقع نشود زیرا این دو همراه هوشمند روند متفاوتی را درپیش گرفته‌اند.

هواوی P30 و P30 پرو به‌جای ایجاد حفره بر روی صفحه‌نمایش خود به‌احتمال بسیار زیاد از شیار قطره آب به‌کاررفته در میت 20 استفاده می‌کند. در این میان البته نباید از وجود دوربین چهارگانه اصلی این تلفن همراه هوشمند غافل شد. همچنین انتظار داریم که این دوربین درگرفتن عکس‌ها بسیار موفق‌تر از دوربین به‌کاررفته در گلکسی A9 سال 2018 میلادی عمل کند. بااین‌حال باید دید که این دو تلفن همراه هوشمند جدید و البته پرچم‌دار هواوی پس از عرضه شدن تا چه می‌توانند توجه این بازار رقابتی را به خود جلب کنند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا