اخبار

مشخصات اولیه هواوی واچ GT افشا شد

همان‌طور که خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، هواوی نیز مانند کمپانی ال‌جی با خیال راحت برای عرضه جدیدترین ساعت هوشمند اندرویدی خود که در ابتدای سال 2017 وعده آن را داده بود، آماده می‌شود. بااین‌حال به نظر می‌رسد که این بار هواوی آماده است تا در طی هفته‌های آینده ساعت هوشمند هواوی واچ  GT خود را به بازار عرضه کند.

مطالب مرتبط

این ساعت هوشمند به‌تازگی تأییدیه FCC را دریافت کرده است و متعاقب آن برای اولین بار تصاویری از طراحی و مشخصات اولیه این گجت افشاشده است. یکی از سه تصویر یادشده به نام‌گذاری این ساعت اشاره دارد که بخش عقربه‌های آن با نام کدگذاری شده Fortuna شناخته می‌شود. بااین‌حال به کار بردن نام هواوی واچ GT هنوز برای نام‌گذاری اصلی این همراه هوشمند مناسب‌تر به نظر می‌رسد.

مشخصات اولیه هواوی واچ GT افشا شد

یکی دیگر از قابلیت‌های ذکرشده برای این محصول عمر باتری عالی آن است که در تصاویر افشاشده جدید دیده می‌شود. البته هنوز میزان ظرفیت این باتری مشخص نیست ولی در صورت درست بودن این ادعا می‌توان انتظار داشت که هواوی واچ Fortuna با یک‌بار شارژ و در حالت روشن بودن تمامی قابلیت‌ها بیش از 14 روز و در حالت ساعت با صفحه‌نمایش دائما روشن تا 7 روز عمر بکند.

این اعداد و ارقام بسیار اغواکننده به نظر می‌رسند به‌خصوص این‌که هواوی واچ 2 با استفاده نرمال با یک‌بار شارژ تنها تا دو روز روشن می‌ماند. ازآنجایی‌که این نسخه از ساعت‌های هوشمند هواوی نسبت به نسخه‌های قبلی خود باظرافت بیشتری طراحی شده است پس انتظار می‌رود که این میزان باتری به دلیلی استفاده بهینه پردازنده به‌کاررفته در این گجت یعنی اسنپ دراگون ور 3100 باشد.


بیشتر بخوانید

هواوی میت 20 پرو به دوربین ویژه مربعی شکل مجهز خواهد بود.

شک و تردید پزشکان در مفید بودن ساعت اپل نسخه 4 برای سلامتی

افشای مشخصات سخت‌افزاری اوپو A7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا