اخبار

افشای تصادفی اطلاعات و عکس ساعت GT هواوی

ساعت GT هواوی قرار است تا یکی از زیباترین ساعت های هوشمند موجود در بازار باشد و پیش از این نیز اطلاعاتی را درباره آن در موبایلستان برای شما منتشر کرده بودیم. به‌تازگی اطلاعات جدیدی از این ساعت هوشمند به‌همراه عکس‌های آن به رسانه‌ها راه پیدا کرده است

مطالب مرتبط

نخستین بخش اطلاعات فاش شده به تصاویر ساعت GT هواوی بازمی‌گردد که رسما نشان دهنده آن است که تصاویر از پیش منتشر شده کاملا درست بوده‌اند. به این ترتیب باید گفت که با یک ساعت هوشمند بسیار زیبا و جذاب روبرو هستیم و شاید در زمان خاموش بودن نمایشگر، کمتر کسی بتواند تفاوت آن با یک ساعت سوییسی را حس کند. بدون شک چنین امری می‌تواند یک مزیت بسیار بزرگ برای خریداران این محصول جذاب باشد ولی از سوی دیگر، مشتریان مونث این ساعت هوشمند به‌مراتب کمتر از مردان خریدار ساعت GT هواوی خواهند بود.

افشای تصادفی اطلاعات و عکس ساعت GT هواوی

از سوی دیگر مشخصات فنی ساعت GT هواوی نیز منتشر شده‌اند و نشان دهنده این هستند که این ساعت هوشمند دارای یک نمیاشگر 1.39 اینچی دایره‌ای شکل با رزولوشن 454 در 454 پیسکل خواهد بود. پردازنده این ساعت نیز کورتکس m4 خواهد بود که برای یک ساعت هوشمند در این سطح، پردازنده مناسبی محسوب می‌شود.

از دیگر مشخصات ساعت GT هواوی نیز می‌توان به باتری 420 میلی‌آمپرساعتی این محصول اشاره کرد که عملکرد 22 ساعتی را برای آن به ارمغان خواهد آورد. البته این زمان برای شرایطی است که جی پی اس این محصول فعال است ئ در صورت خاموش کردن آن می‌توان انتظار عملکرد به‌مراتب بهتری را از این محصول داشت. وزن این ساعت نیز بدون بندهای آن تنها 46 گرم است. سیستم عامل این محصول نیز توسط خود هواوی ساخته شده است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا