اخبار تکنولوژی

اینفینکس و معرفی فناوری شارژ All-Round FastCharge

شرکت اینفینیکس یکی از برندهای موفق چینی در زمینه تولید گوشی هوشمند، به تازگی فناوری شارژ سریع ۲۶۰ واتی سیمی و ۱۱۰ واتی بی سیم خود را معرفی کرد. این فناوری شارژ All-Round FastCharge نام داشته و در کمتر از ۱ دقیقه به ۲۵ درصد شارژ و در ۸ دقیقه به شارژ کامل می‌رسد. فناوری شارژ سریع بی سیم هم در کمتر از ۱۶ دقیقه به ۱۰۰ درصد شارژ می‌رسد.

این فناوری شارژ دقیقا ۹ ماه بعد از معرفی شارژ سریع ۱۸۰ واتی  Thunder Charge معرفی شده است. گفته شده فناوری  از یک باتری دوگانه ۸C به یک باتری ۱۲C با طراحی مدار ۴-پمپی ارتقا پیدا کرد. گفته شده فناوری میزان شارژ برای باتری را تشخیص دهد و پمپ‌های موردنظر را فعال می‌کند.

فناوری شارژ All-Round FastCharge در ۸ دقیقه شارژ می کند

به گفته اینفینیکس بهره‌وری شارژ این فناوری بیش از ۹۸ درصد بوده و یک باتری ۴۴۰۰ میلی‌آمپرساعتی ۹۰ درصد ظرفیت اولیه خود را بعد از ۱۰۰۰ بار شارژ حفظ خواهد کرد. از این رو در بحث دوام باتری حرفی برای گفتن باقی نخواهد ماند. فناوری شارژ بی سیم هم دارای کویل‌های کوچک و حساسی بوده که هنگام شارژ دما گوشی را کاهش می‌دهند.

گفته شده این فناوری از قابلیت‌های شارژ معکوس، شارژ Bypass و شارژ چندپروتکلی پشتیبانی دارد. همچنین اعلام شد که نسل جدید گوشی‌های  Infinix Note با این نوع شارژ عرضه خواهند شد.

انتظار داریم نسل بعدی گوشی اینفینیکس نوت را در بهار امسال شاهد باشیم. مدل‌هایی که طراحی بهبودیافته داشته و از سخت افزاری قابل توجه بهره خواهند برد. به هر حال جهت کسب جزئیات کلیدی و اطلاعات تکمیلی باید به انتظار ادامه داد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا