اخبار تکنولوژی

احتمال انتشار بازی Wolverine در سال ۲۰۲۴

استودیو بریتانیایی Insomniac سخت مشغول توسعه بازی Marvel’s Spider-Man 2 است و تصمیم دارد آن را در سال ۲۰۲۳ منتشر کند. در سال ۲۰۲۱ شاهد معرفی بازی Wolverine بودیم با نقش آفرینی ابرقهرمان معروف ایکس من.

اکنون، گزارش جدید جف گراب چند جزئیات بیشتر از آنچه که تاکنون به طور عمومی منتشر شده را نشان می‌دهد. گفته شده این عنوان درجه سختی R خواهد داشت. این یعنی که سطح خشونت بالایی در آن می‌توان مشاهده کرد و باتوجه به شخصیت ولورین عجیب نیست که سطح خشونت بالا باشد.

گراب همچنین گزارش داد که انتظار می‌رود این بازی احتمالاً در سال ۲۰۲۵ منتشر شود، اما اگر پروژه بتواند با سرعتی سریع پیش برود، زمان انتشار احتمال دارد اواخر سال ۲۰۲۴ باشد تاخیر و زمان بردن طولانی ساخت یک بازی ویدئویی عجیب نیست و این موضوع شامل بازی Wolverine هم می‌شود.

بازی Wolverine و احتمال انتشار حتی در سال ۲۰۲۵

داستان بازی درباره دوران قبل پیوستن لوگان به پروفسور ایکس است. داستانی که تنهایی ایکس من را به تصویر می‌کشد و ظاهراً همچون دنیای باز مرد عنکبوتی نیست. در مقابل، گراب می‌گوید که از دو بازی مدرن God of War الهام گرفته شده و از مناطق باز در ساختاری نیمه خطی استفاده می‌شود تا به شما امکان را دهد بدون آزادی کامل کاوش کنید.

با توجه به موفقیت عظیم انتقادی و تجاری که اخیراً God of War Ragnarok از آن برخوردار بوده، به نظر رسیده که این فرمولی است گیمرها هم با آن آشنا هستند و هم بسیار مشتاق آن هستند. حال باید دید که آیا اثر جدید استودیو Insomniac موفق خواهد شد یا نمی‌توانند همچون باقی عناوین ابرقهرمانی موفق باشد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا