اخبار

حالت create به اینستاگرام اضافه شد!

اینستاگرام در روزهای اخیر تغییرات زیادی را تجربه کرده است. به تازگی استوری اینستاگرام میزبان حالت جدیدی به نام Create Mode شده است. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

مطالب مرتبط:

روز گذشته حالت Create اینستاگرام با مجموعه‌ای از قابلیت‌های تازه از جمله Throwback یا بازگشت به گذشته معرفی شد. Create اینستاگرام را بیشتر از گذشته به یک شبکه اجتماعی چند منظوره بدل می‌کند. از این پس کاربران به حالت Create در استوری اینستاگرام دسترسی دارند که قابلیت‌های متنوعی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. در این حالت شاهد حضور دکمه On This Day هستیم. با فشردن این دکمه، یک پست مربوط به روز مخصوصی از سال های گذشته تولید می شود. در حال حاضر On This Day مهم ترین بخش حالت Create محسوب می‌شود. در صورتی که با انتخاب این دکمه پست موردنظر شما ظاهر نشد، دکمه تاس بالا را انتخاب کنید تا پست دیگری را مشاهده کنید. به گفته یکی از سخنگویان اینستاگرام مد جدید Create امکانی را در اختیار کاربران می‌گذارد که استیکرهای تعاملی، نقاشی و متن را بدون نیاز به عکس یا ویدیوی جدید با یکدیگر ترکیب و با مخاطبانتان به اشتراک بگذارند. On This Day هم در واقع به نوعی خاطرات را یادآوری می‌کند و به شما اجازه می‌دهد که از طریق قابلیت‌های دایرکت و استوری پست‌های قدیمی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در اوایل سال جاری میلادی اینستاگرام قابلیت Memories را به این شبکه اجتماعی اضافه کرد که البته کاربران در بخش تنظیمات به آن دسترسی دارند.

اینستاگرام

حضور حالت Create در بخش استوری اینستاگرام مسلما باعث راحتی کاربران می‌شود. در این حالت بخش‌‌های دیگری مانند GIF، نظرسنجی و شمارش معکوس برای رسیدن تعطیلات آخر هفته، تمام شدن ساعت کاری و هرچیز دیگر از جمله گزینه های در نظر گرفته شده برای مد Create اینستاگرام است.

اینستاگرام

اینستاگرام همچنین گیف‌های جدیدی را با همکاری Giphy ارائه کرده و در به روز رسانی جدید می‌توانید گیف مورد نظرتان را سرچ کرده و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

اینستاگرام

اینستاگرام و سایر بخش‌های create

پرسش‌های چند گزینه‌ای

اینستاگرام

نظرسنجی‌هایی با پاسخ‌های از پیش تعیین شده

اینستاگرام

پرسش‌های خلاق با جواب‌های مختلف

اینستاگرام

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، حالت جدید و کاربردی اینستاگرام قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. نظر شما در خصوص این حالت چیست؟ نظرات خود را در این خصوص از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و کاربرانمان در میان بگذارید.


مطالب پیشنهادی دیگری از موبایلستان:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا