اخبار

عرضه رسمی مودم 5G اینتل برای تلفن همراه در سال 2020

بر اساس شواهد قرار است تا شاهد رقابتی جدید باشیم که به نسل پنجم ارتباط مخابراتی مربوط است و آخرین اخباری که در موبایلستان در این زمینه به دست ما رسیده است خبر از آمادگی یک شرکت بزرگ برای عرضه تراشه مخصوص این کار است و به زودی شاهد رونمایی از مودم 5G اینتل برای تلفن همراه خواهیم بود.

مطالب مرتبط

البته برای دریافت این وسیله نباید عجله داشت زیرا این شرکت اعلام کرده است که  مودم 5G اینتل قرار است تا در سال 2020 برای استفاده روی تلفن همراه هوشمند عرضه شده و بازار را تغییر بدهد.البته تاریخ تعیین شده عجیب است زیرا رقابت برای این نسل از ارتباطات بسیار داغ است و اکثر رقبا برای عرضه محصول خود در سال 2019 برنامه ریخته و آماده هستند و همین امر نیز موجب شده است که عرضه مودم 5G اینتل در سال 2020 اندکی دیر به نظر بیاید.
عرضه رسمی مودم 5G اینتل برای تلفن همراه در سال 2020
این مودم بسیار نیرومند خواهد بود و بر اساس اطلاعات منتشر شده قرار است تا در محدوده فرکانسی 600 مگاهرتز تا 6 گیگاهرتز فعالیت داشته باشد. این امر موجب پشتیبانی مودم 5G اینتل از تمامی باندهای ارتباطی مورد نیاز خواهد شد و برگ برنده شرکت اینت در این رقابت داغ است. حال باید تا زمان عرضه این مودم به انتظار نشسته و وضعیت آن را در زمان عرضه بررسی کرد زیرا ممکن است تا آن زمان، رقبای زیادی موارد مشابه با این مودم را به بازار مصرف را عرضه کرده باشند.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا