اخبار

افزایش 20 درصدی قیمت محصولات اپل در سال 2019

همراه‌های هوشمند اپل هیچوقت ارزان نبودند ولی گزارش‌های دریافتی توسط موبایلستان خبر از این دارند که این محصولات گران‌تر نیز خواهند شد و بر اساس گزارش‌های یاد شده شاهد‌ افزایش 20 درصدی قیمت محصولات اپل در سال 2019 خواهیم بود.

مطالب مرتبط

بر اساس محاسبات مانستر و تامسون، آیفون‌های اپل هم‌اکنون باقیمت‌های 449 الی 1449 دلار به فروش می‌رسد که میانگین تنها 765 دلار است. این امر درواقع نشان‌دهنده افزایش 20 درصدی محصولات اپل نسبت به سال گذشته (میانگین قیمت 636دلار) است. به‌بیان‌دیگر، اپل قیمت محصولات خود را افزایش داده است.

این دو تحلیلگر انتظار دارند که برای سال مالی 2019 اپل که از ماه آینده آغاز می‌شود، اپل آیفون XR 38 درصد از فروش آیفون‌ها را در اختیار بگیرد و این در حالی است که دو مدل گران‌قیمت‌تر یعنی آیفون XS Max و آیفون XS به ترتیب سهمی 12 و 9 درصدی از فروش آیفون‌ها را در اختیار داشته باشند. به‌صورت کلی این سه مدل جدید 59 درصد از فروش کل آیفون‌ها را به خود اختصاص خواهند داد.

این دو تحلیلگر پیش‌بینی‌های خود را در رابطه با فروش آیفون‌ها در سال مالی 2019 از زمان رونمایی از این محصولات تغییر نداده‌اند. تنها هنوز انتظار دارند که اپل 225 میلیون دستگاه را در این سال به فروش برساند که این رقم بالاتر از پیش‌بینی‌های فروش 219 میلیون دستگاهی است که پیش‌ازاین مطرح‌شده بود. باید منتظر بود و دید که کدام‌یک از این پیش‌بینی‌ها درست از آب درخواهد آمد.

 


بیشتر بخوانید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا