اخباربرنامه و بازی

بازی Watch Dogs 3 به‌زودی رونمایی می‌شود

تقریبا سه سال است که نسخه دوم بازی Watch Dogs که در بین کاربران و گیمرها از محبوبیت بالایی برخوردار است منتشر شده است. از آن‌جایی که پس از گذشت سه سال از انتشار نسخه دوم بازی Watch Dogs، هنوز نسخه سوم آن منتشر نشده است این احتمال وجود دارد که نسخه سوم این بازی به‌زودی و حتی در سال میلادی جاری معرفی گردد. البته براساس اخبار و شایعاتی که در زمینه نسخه سوم این بازی منتشر شده است به احتمال قوی در اواخر سال میلادی جاری این بازی محبوب برای بار دیگر منتشر خواهد شد و باز هم هیجان را به گیمرها هدیه خواهد داد.

وب سایت 4Chan که در زمینه تمامی بازی‌ها اخبار و شایعاتی را منتشر می‌کند نیز در این زمینه اخباری را منتشر کرده است و در کنار تایید این خبر که قرار است در اواخر سال میلادی جاری نسخه سوم بازی Watch Dogs منتشر شود، اخباری را از فضای نسخه سوم این بازی منتشر کرده است که براساس این اخبار بازیکنان برخلاف دو نسخه قبلی این بازی به شهر لندن راه پیدا خواهند کرد. از آن‌جایی که اخبار و احتمالاتی که از وب سایت مذکور منتشر می‌گردند همیشه درست نیستند و همیشه آنطور که این وب سایت می‌گوید اتفاق نمی‌افتند خیلی از کاربران به این خبر بی‌توجهی نشان دادند اما پس از آن وب سایت معتبر کوتاکو نیز با بررسی‌هایی که بر روی نسخه دوم این بازی انجام داد اعلام کرد که این خبر موثق است و قرار است بازیکنان در نسخه سوم این بازی به شهر لندن بروند.

از آن‌جایی که وب سایت کوتاکو یک وب سایت معتبر است می‌توان به این گفته‌ها اطمینان کرد و منتظر بود تا با منتشر شدن نسخه سوم بازی Watch Dogs سری به لندن بزنیم. یکی از نویسندگان وب سایت کوتاکو معتقد است که روند پایان بازی Watch Dogs به‌گونه‌ای است که نشان می‌دهد در نسخه بعدی این بازی بازیکنان در شهر لندن خواهند بود. این نویسنده در زمینه قرارگرفتن بازیکنان نسخه سوم این بازی در شهر لندن گفته است: کمپانی یوبی سافت به‌تازگی آپدیتی را برای نسخه دوم بازی Watch Dogs منتشر کرده است که متناسب با اتفاقاتی که در این نسخه بروزرسانی‌شده می‌افتد می‌توان این احتمال را داد که در نسخه سوم این بازی بازیکنان در شهر لندن قرار خواهند گرفت و روند بازی را در این شهر به پیش خواهند برد.

البته باوجود اینکه وب سایت معتبر کوتاکو این اخبار را تایید کرده است به دلیل اینکه کمپانی یوبی سافت به این اخبار هیچ‌گونه واکنشی نشان نداده است و حتی خود این کمپانی نیز در زمینه اتفاقاتی که قرار است در نسخه سوم این بازی بیافتد، شهری که بازیکنان در آن روند بازی را طی می‌کنند و حتی تاریخ دقیق انتشار این بازی هیچ‌گونه اطلاعات و اخبار رسمی را منتشر نکرده است نمی‌توان گفت که این اخبار واقعا موثق هستند بنابراین بهتر است تمامی این گفته‌ها را تنها در حد شایعه نگه‌داریم و منتظر بمانیم خود این کمپانی اخبار و اطلاعات رسمی را در زمینه نسخه سوم بازی Watch Dogs منتشر کند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا