اخبار

LG V10 در AT&T و T-Mobile به ترتیب در ۲۷ اکتبر و ۲۸ اکتبر قابل پیشخرید خواهد بود

untitled

آیا شما نیز یکی از علاقمندان پرو پا قرص گوشی هوشمند LG V10 هستید؟! مطمئنا خیلی از شما ها از علاقمندان این گوشی هوشمند هستید، خب امروز برای شما خبر خوبی داریم. شما از فردا (۲۷ اکتبر) قادر به پیشخرید گوشی هوشمند LG V10 از وبسایت AT&T خواهید بود لازم به ذکر که شما می توانید در ۶ نوامبر این گوشی هوشمند را از گوشی فروش ها نیز خریداری کنید.
ناگفته نماند که در ۲۸ اکتبر نیز شما می توانید این گوشی هوشمند را از T-Mobile پیشخرید کنید، همچنینن شما می توانید این گوشی هوشمند را در ۳۰ اکتبر مستقیما از فروشگاه T-Mo تحویل بگیرید. АТ&T گوشی هوشمند V10 را در دو رنگ آبی و مشکی به فروش خواهد رساند. یکی از امکانات خرید از این سایت این است که شما می توانید در ابتدا $۲۴۹٫۹۹ بپردازید و ما بقی آنرا به صورت اقساط در طی ۲ سال پرداخت کنید البته اگر منبع در آمدی دارید می توانید زمان پرداخت به صورت اقساط را کمتر کنید برای مثال شما می توانید قرار داد ۳۰ ماه را انتخاب کنید و در صورت انتخاب این قرار داد شما می بایستی ماهی ۲۳٫۳۴ دلار بپردازید. ناگفته نماند که در صورت خرید این گوشی هوشمند در بین مدت زمانی ۳۰ اکتبر – ۱۵ نوامبر به شما یک کارت حافظه ۲۰۰GB microSD، باتری اضافه و یک شارژر cradle نیز به عنوان هدیه داده خواهد شد.
سایت T-Mobile به شما این امکان را می دهد تا بدون هیچ پیش پرداختی صاحب یکی از آنها بشوید البته خوشحال نباشید! زیرا باید به طور ماهیانه چیزی حدود ۲۵ دلار به مدت دو سال بپردازید تا حسابتان با این سایت صاف شود و اگر اهل خرید به صورت اقساط نیستید می توانید پول این گوشی هوشمند که ۵۹۹٫۹۹ دلار را به طور یکجا بپردازید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا