اخبار

LG V30 به زودی عرضه خواهد شد

به نظر می رسد که LG V30 به زودی توسط این شرکت برتر کره ای معرفی خواهد شد، البته هنوز هم اطلاعات زیادی از این گوشی منتشر نشده است. گزارش جدید منتشرشده حکایت از عرضه زودتر از موعد LG V30 دارد.

LG V20 را در ماه سپتامبر سال گذشته عرضه کرد، از این‌رو انتظار کشیدن برای جانشین آن در زمان مشابه در سال جاری منطقی به نظر می‌رسد؛ طبق ادعای این گزارش جدید،‌ این گوشی یک ماه زودتر از زمان مورد انتظار عرضه خواهد شد.

احتمالا دلیل زود عرضه شدن این گوشی مقارنت آن با عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ در همین بازه‌ی زمانی است. ال جی با عرضه‌ی زودتر V30  نسبت به گلکسی نوت ۸ به دنبال سهم بیشتر از بازار است.

همچنین اطلاعاتی نیز از LG G7 نیز به دست آمده است. طبق ادعای مطرح‌شده در این گزارش، ال جی زمان عرضه‌ی جی ۷ را نیز یک ماه جلوتر انداخته و این گوشی در ژانویه‌ی سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد این بار دیگر شاهد پردازنده‌ی ضعیف‌تر در پرچمدار سال آینده‌ی ال جی نخواهیم بود و گزارش‌ها از به‌کارگیری اسنپدراگون ۸۴۵ در ال جی جی ۷ حکایت دارند. ‌ال جی معمولا پرچمداران سری G خود را در کنگره جهانی موبایل عرضه می‌کند؛ با این حال به نظر می‌رسد این غول کره‌ای به دنبال ایجاد تغییر در برنامه‌های خود است. هیچ یک از اطلاعات منتشرشده تا به امروز توسط ال جی تأیید یا رد نشده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا