اخبار

Moto X فراموش نشده؛ Moto Z داستانی جداگانه نسبت به moto X دارد !

زمانی که لنوو از سری جدید و ماژولار خود، Moto Z، رونمایی کرد بسیاری تصور کردند که سری Moto X از صفحه روزگار محو خواهد شد. اما اینطور که به نظر می رسد این تصور اشتباه است. کمپانی لنوو در پاسخ در خصوص تغییر مسیر از موتو X به موتوZ، به کاربران اطمینان داده است که سری Moto Z داستان کاملا متفاوتی است و موضوع سری Moto X هنوز به قوت خود باقی است. بنابراین در ماه های آینده می توانیم شاهد تولید نمونه های جدیدی از Moto X باشیم.
کمپانی لنوو/موتورولا در این خصوص اظهار کرده است
خط تولید Moto X هنوز برقرار است. در واقع Moto X Force اخیرا در چند بازار در سراسر دنیا ارایه شده است. Moto X و Moto Z در بعضی ویژگی ها با هم مشترکند، اما تجربیات کاربری آن دو کاملا با هم متفاوتند و کاربران بیشتری را جذب این برند خواهد کرد. کاربران شیفته تکنولوژی که به دنبال کسب تجربه جدیدی از کار با اسمارت فون خود هستند قطعا جذب Moto Z و ماژول های آن خواهند شد.
واضح است که موتورولا قصد دارد محصولات Moto Z خود را هر چه بیشتر تبلیغ کند ولی Moto X هم هنوز در بازار حضور دارد. احتمال داده می شود لنوو از برند Moto Z برای نامگذاری پرچمداران و از برند Moto X برای گروه اسمارت فون های میان رده استفاده کند. در هر حال سری Moto Z از امکان بهره مندی از ماژول ها بهره مند است که آن را از سایر محصولات متمایز می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا