اخبار

اطلاعاتی جدید از نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس

گلکسی اس 10 پلاس قرار است تا برترین محصول نسل دهم سری گلکسی اس باشد و سامسونگ تمرکز ویژه ای بر روی نمایشگر منحصر به فرد این محصول داشته است و این امر موجب شده است که نمایشگر یکی از نقاط قوت اصلی و مورد انتظار این محصول به حساب بیاید. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

حال اطلاعات جدید از نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس منتشر شده است که نشان دهنده این هستند که این نمایشگر قرار است تا برای گلکسی اس 10 پلاس و اس 10 عادی متفاوت باشد. بر اساس این اطلاعات باید گفت که همانطور که در تصویر قابل مشاهده است، مدل پلاس از این سری دارای یک حفره بزرگ در نمایشگر است که در آن دو عدسی جا شده و در حقیقت محصولی دارای نمایشگر دوگانه را به کاربر ارائه خواهد کرد.

این تلفن همراه هوشمند قرار است تا به نمایشگر ویژه Infinity-O مجهز باشد و این صفحه نمایش قرار است تا یکی از کوچکترین لبه های ممکن در تاریخ تلفن همراه را داشته باشد. همچنین گفته شده است که این محصول دارای یک تراشه ویژه برای اتصال به شبکه 5G است که موجب خواهد شد تا گلکسی اس 10 پلاس به یک پیشروی بزرگ در این صنعت بدل شود. البته این تصاویر همگی رندر گرافیکی هستند و هنوز مشخض نیست که تغییراتی در این محصول اعمال خواهد شد یا این اطلاعات افشا شده توسط منابع ناشناخته خواهند توانست تا به محصول نهایی بدل شوند ولی سابقه نشان داده است که تغییرات اندکی را به نسبت این تصاویر شاهد خواهیم بود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا