اخبار

پردازنده بعدی کوالکام اسنپ دراگون 855 خواهد بود

شرکت کوالکام جایگاه خود را در میان سازندگان پردازنده برای تلفن همراه تثبیت کرده است و به همین دلیل نیز همگان منتظر محصول بعدی این شرکت هستند. در این میان اخباری که در این زمینه به دست موبایلستان رسیده است نشان از این دارند که پردازنده عدی کوالکام اسنپ دراگون 855 خواهد بود.

مطالب مرتبط

اسنپ دراگون 855 قرار است تا بر روی دستگاه های سطح بالای چندین کمپانی در بازار مصرف عرضه شود و به همین دلیل نیز یکی از نیرومندترین محصولات در بازار پردازنده خواهد بود. این محصول توسط شرکت TSMC و با معماری 7 نانومتری طراحی و ساخته شده است و نکته مهم این است که این پردازنده پیش از این با نام اسنپ دراگون 8155 شناخته شده بود ولی این اطلاعات جدید نشان دهنده استفاده از نام اسنپ دراگون 855 برای این پردازنده هستند.

از سوی دیگر یکی از نکات بسیار مهم درباره اسنپ دراگون 855 این است که این پردازنده به مودم X50 مجهز است که امکان اتصال به شبکه 5G را برای کاربران به همراه خواهد آورد و همین امر نیز موجب خواهد شد که این پردازنده به عنوان یکی از موارد اصلی مدنظر بزرگان بازار برای نسل بعدی ارتباطات همراه مطرح باشد. سیستم گرافیکی اسنپ دراگون 855 بر اساس پردازنده آدرنو 640 طراحی شده است و همچنین فرکانس عملکرد آن نیز برابر با 2.84 گیگاهرتز است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا