اخبار

Nexus 5 2015 – 2nd generation: آیا گوگل نکسوس بعدی را لو داده است؟

گزارشات می گویند که هواوی در حال توسعه نسل دوم نکسوس ۵ که قبل از پایان سال جاری معرفی می شود است، و ممکن است گوگل آن را در ویدیو تبلیغاتی پروژه fi که مربوط به اپراتور بی سیم است لو داده باشد. آیا این گوشی همان Nexus 5 2015 است؟

نام: AndroidPIT-Nexus-5-2015-project-fi-video.png نمایش: 136 اندازه: 84.8 کیلو بایت

در حالی که بعید می رسد گوگل پروژه پر هیاهوی خود را (Project fi – م) با یک گوشی معرفی نشده نمایش دهد (البته به یاد داشته باشید که نکسوس ۵ در زمان خود قبل از معرفی در یک ویدیو به بیرون درز کرد) اما به اندازه کافی عجیب هم هست که چرا گوگل از نکسوس ۶، تنها گوشی که از پروژه fi پشتیبانی میکند برای تبلیغ استفاده نکرده است.
درست است که تصویر یاد شده فقط یک رندر هست برای انتشار عمومی، اما سوال اینجاست که چرا گوگل زحمت طراحی یک رندر از یک گوشی جدید را به خود داده است و به سراغ یک دستگاه واقعی که در حال حاضر وجود دارد نرفته است. بنابراین سوالی که مطرح است این است… آیا Nexus 5 2015 ساخت هواوی را مشاهده کردیم؟.


نکسوس ۵ گوشی است که دو سال از عمر آن می گذرد جانشین شایسته آن نکسوس ۶ اما هرگز موفقیت آن را تکرار نکرد. (نکسوس ۵ پرفروش ترین نکسوس تا به امروز بوده است – م)
خوب اگر فرمان به دست هواوی باشد انتظار داریم نسل دوم این گوشی هم قیمت نکسوس ۵ اصلی باشد. (قیمت نکسوس ۵ حدود ۳۴۹ دلار امریکا بود در حالی که نکسوس ۶ قیمت ۶۴۹ دلاری دارد)
درباره اینکه مشخصات نکسوس ۵ نسل دوم چه خواهد بود شاید کمی زود باشد. اما احتمال زیادی وجود دارد که هواوی از تکنولوژی kirin خودش به جای اسنپدراگون کوالکام استفاده کند.
آیا شما دوست دارید که هواوی سازنده نکسوس ۵ ۲۰۱۵ باشد؟ شما فکر می کنید این گوشی مثل نسل اول خود موفق خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید…

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا