اخبار

افشای اطلاعات جدید نوکیا ۸.۱ نشان داد این محصول همان نوکیا X7 است

بسیاری از ما محصولات جدید نوکیا را به خوبی محصولات قدیمی این شرکت نمی‌شناسیم و به همین دلیل نیز وقتی این کمپانی محصولی جدید را معرفی می‌کند، به دنبال اطلاعات آن هستیم. با این وجود گاهی از اوقات یک محصول جدید قرار نیست چیزی به غیر از یک نام جدید باشد. پیش از این اخباری درباره محصول بعدی نوکیا در موبایلستان برای شما منتشر شده بود و در همین راستا نیز افشای اطلاعات جدید نوکیا ۸.۱ نشان داد این محصول همان نوکیا X7 است.

مطالب مرتبط

این تلفن همراه هوشمند که با نام پروژه فونیکس نیز شناخته می‌شود، برای مدت‌های طولانی بحث بسیار مهمی در محافل خبری مربوط به تلفن‌های همراه به حساب می‌آمد و شایعات فراوانی پیرامون این مدل وجود داشت. با این وجود اطلاعات فاش شده نشان دهنده این هستند که در حقیقت این دستگاه همان نوکیا X7 است که پیش از این برای بازار چین عرضه شده بود.
افشای اطلاعات جدید نوکیا 8.1 نشان داد این محصول همان نوکیا X7 است
در این میان نکته مهم این است که قرار است تا کمتر از یک هفته دیگر در شهر دوبی شاهد نشستی ویژه از سوی شرکت نوکیا باشیم که در آن بدون شک نوکیا ۸.۱ یا همان پروژه فونیکس نیز به صورت رسمی به همگان معرفی خواهد شد. این تلفن همراه قرار است یکی از نخستین میزبان‌های پردازنده اسنپ دراگون ۷۱۰ شرکت کوالکام باشد و با دوربین دوگانه و شکاف بالای نمایشگر به مشتریان عرضه خواهد شد.


بیشتر بخوانید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا