اخبار

نوکیا و تصاویری ثبت‌شده از همراه هوشمند رونمایی نشده نوکیا X6

همان‌طور که کاربران وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، چشم‌ها هم‌اکنون به‌سوی کمپانی اچ ام دی گلوبال متمرکز شده است زیرا انتظار می‌رود که این کمپانی فنلاندی در تاریخ بیست‌ویک ماه اوت از تلفن همراه هوشمند جدیدی رونمایی کند. اگرچه بسیاری بر این باورند که اچ ام دی به رونمایی از پرچم‌داری نظیر نوکیا 9 روی خواهد آورد اما احتمال آن زیاد است که این تولیدکننده از نوکیا X6 به‌صورت انحصاری برای بازار هندوستان رونمایی کند.

مطالب مرتبط

لازم به ذکر است که نشست ویژه این کمپانی قرار است تا در کشور هندوستان انجام شود و به همین دلیل هم گمانه‌زنی‌ها حاکی از انحصاری بودن این محصول برای بازار هندوستان هستند. علاوه بر این نکته جالب اینجا است که بعدازاین که برنامه رونمایی از این محصول در طی هفته گذشته اعلام شد، اچ ام دی گلوبال هم در طی سیاست‌های ویژه بازاریابی خود با انتشار عکس‌هایی پرداخت که توسط دوربین نوکیا X6 به ثبت رسیده‌اند و درنتیجه با این کار خود تب‌وتاب مرتبط با این همراه هوشمند را بیشتر کرد.

نوکیا و تصاویری ثبت‌شده از همراه هوشمند رونمایی نشده نوکیا X6

تمامی این عکس‌ها در حساب‌رسمی اینستاگرام هندوستان نوکیا موبایل پست شد و توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد. بااین‌حال هنوز در رابطه با سخت‌افزار نوکیا X6 و قیمت در نظر گرفته شده برای آن صحبتی به میان نیامده و افشاگری‌هایی نیز انجام نشده است. همچنین لازم به ذکر است که متأسفانه اچ ام دی گلوبال برای کنفرانس IFA سال 2018 میلادی هیچ برنامه‌ای ندارد و این به معنای آن است که هیچ تلفن همراه جدیدی از سوی این کمپانی در کنفرانس ذکرشده رونمایی نخواهد شد.

بااین‌وجود، انتظار می‌رود که تلفن‌های همراه هوشمند جدید نوکیا بعد از IFA سال 2018 میلادی به بازار عرضه شوند ولی هنوز به‌طورقطع نمی‌توان گفت که آیا اچ ام دی قصد رونمایی از پرچم‌دار ویژه‌ای را برای عرضه شدن در پایان سال میلادی جاری دارد یا خیر.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا