اخبار

اطلاعاتی تازه از وان پلاس 6T

به‌تازگی اطلاعاتی جدیدی از وان پلاس 6T منتشر شده است که در قالب یک تبلیغ رسمی اعلام شده‌اند و در ادامه آن را با شما خوانندگان عزیز موبایلستان در میان خواهیم گذاشت.

مطالب مرتبط

یکی از اصلی‌ترین اهداف کمپانی وان پلاس استفاده از حسگرهای ادغام‌شده در زیر صفحه‌نمایش بر روی وان پلاس 6T بوده است. به نظر می‌رسد که این کمپانی به‌تازگی این کار را با موفقیت به پایان رسانده است و به همین ترتیب نیز به‌تازگی کمپینی به نام “آینده را قفل‌گشایی کنید” به راه انداخته و ویدیوهای مرتبط با این قابلیت را در کمپین یاد شده به اشتراک می‌گذارد.

اطلاعاتی تازه از وان پلاس 6T

در این ویدیو از اهرام مصر، برادران مونتگلفریر و فرود آمدن به ماه استفاده شده است که هیچ‌کدام ارتباط چندانی به قابلیت حسگر ادغام‌شده در زیر صفحه‌نمایش ندارند اما بااین‌حال وان پلاس برای تبلیغ قابلیت جدید همراه هوشمند ارزنده‌اش از این شهرت‌ها استفاده کرده است.

از دیگر قابلیت‌های مرتبط با تلفن همراه هوشمند وان پلاس 6T، برخورداری از درگاه یواس‌بی نوع C در میانه کناره پایینی دستگاه است اما هم‌اکنون یک سازه دیگر در سمت رایست این بخش دیده می‌شود که به‌احتمال بسیار زیاد بلندگوی ارسال صدا است زیرا اطلاعات جدیدی درباره وجود بلندگوی جدیدی در این دستگاه شنیده نمی‌شود.

اگر همه‌چیز بر اساس برنامه قبلی پیش برود، وان پلاس 6T به‌صورت رسمی در 17 اکتبر رونمایی خواهد شد. این تلفن همراه هوشمند برای جایگزینی وان پلاس 6 ساخته شده است که هم‌اکنون در بسیاری از بازارها نایاب شده است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا