اخبار

نظر مشتریان: آیفون Xs و آیفون Xs مکس خوب است ولی گلکسی نوت 9 بهتر است

خوانندگان موبایلستان بدون شک می‌دانند که شرکت‌های سامسونگ و اپل رقابت شدیدی را بر سر عرضه محصولات قوی دارند و با توجه به عرضه آیفون Xs و آیفون Xs مکس و گلکسی نوت 9 می‌توان گفت که هر دو شرکت مدعی ارائه محصول نیرومندتر هستند. با این وجود هیچ‌چیز مانند نظر مشتریان نشان دهنده رضایت از کیفیت این محصولات نیست و برای همین نیز کاربران از میزان رضایت خود از آیفون Xs و آیفون Xs مکس و گلکسی نوت 9 خبر داده‌اند.

مطالب مرتبط

در این میان نکته مهم این است که کاربران نشان داده‌اند که از کیفیت محصولات جدید اپل راضی هستند ولی این رضایت یک نکته بسیار جالب این است که کاربران علیرغم رضایت شدید از محصولات اپل، پرچم‌دار شرکت سامسونگ را بهتر و نیرومندتر می‌دانند.

نظر مشتریان: آیفون Xs و آیفون Xs مکس خوب است ولی گلکسی نوت 9 بهتر است

کاربران اعلام کرده‌اند که محصولات شرکت سامسونگ به نسبت محصولات شرکت اپل در زمینه‌های مختلفی کیفیت بهتری را ارائه کنند. این زمینه‌ها شامل مواردی مانند رابط کاربری، کیفیت دوربین و کیفیت نمایشگر هستند و به‌خوبی نشان می‌دهند که کاربران گلکسی نوت 9 راضی‌تر از کاربران آیفون Xs و آیفون Xs مکس هستند.

دیگر نکته‌ای که کاربران گلکسی نوت 9 از آن رضایت بیشتری داشته‌اند نیز باتری این دستگاه‌ها بوده است و مطابق معمول کیفیت باتری دستگاه‌های اپل متوسط ارزیابی شده است درحالی‌که کیفیت باتری گلکسی نوت 9 در سطح بسیاری بالایی در نظر گرفته شده است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا