اخبار

گلکسی A8 و تعریف جدیدی از دوربین سلفی

شرکت سامسونگ در میان کاربران موبایلستان به‌عنوان یک مولف فناوری‌های جدید شناخته نمی‌شود ولی به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد تا با عرضه کردن گلکسی A8 به سراغ تغییر ساختار دوربین سلفی رفته و تغییر بزرگ بعدی را رد ظاهر دستگاه‌های هوشمند موجود در بازار ایجاد کند.

مطالب مرتبط

در حقیقت باید گفت که ساختار دوربین‌های سلفی و حسگرهای مربوطه که در جلوی صفحه نمایش پیاده‌سازی می‌شوند، به نحوی است که باید در مکانی خاص در خارج از نمایشگر جای داشته باشند و به همین دلیل نیز رویکرد محبوب سازندگان تلفن‌های همراه هوشمند یعنی شکاف بالای نمایشگر توسط اپل اعمال شد.

گلکسی A8 و تعریف جدیدی از دوربین سلفی
با این حال گلکسی A8 قرار است تا با ساختاری متفاوت به بازار عرضه شود و سامسونگ در رونمایی از این محصول تاکید زیادی روی تبلیغ برای ارائه یک حفره در نمایشگر جلوی دستگاه داشته است که قرار است تا دوربین گلکسی A8 را در خود جای بدهد. ازیک‌طرف می‌توان این فناوری را بسیار ساده دانست ولی از سوی دیگر باید گفت که چنین امری می‌تواند به‌شدت برای سازندگان دستگاه‌های همراه مفید باشد.
البته به‌صورت بدیهی باید گفت که این فناوری می‌تواند موجب شود تا حسگرهای مدنظر در مقابل نمایشگر نیز در این حفره قرار بگیرند ولی بر اساس تصاویر تبلیغاتی منتشر شده از سوی سامسونگ، هنوز نمی‌توان به‌صورت قطعی از تمامی قابلیت‌های این فناوری آگاهی پیدا کرد و برای اطلاعات بیشتر باید منتظر عرضه آن باقی ماند.


بیشتر بخوانید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا