اخبار

خرابی شارژ سریع پیکسل 2016 با به‌روزرسانی به اندروید 9

در طی چند ماه گذشته، همراه‌های هوشمند پیکسل 2016 که بر روی XDA-Developers کار می‌کردند با مشکلی بسیار جدی مواجه شدند و آن هم عدم شارژ سریع این همراه هوشمند حتی با شارژر کارخانه گوگل بود. این مشکل برای کسانی پیش آمد که اندروید پای نسخه بتا را بر روی دستگاهشان نصب کرده بودند. بااین‌حال گزارش‌هایی که به دست موبایلستان رسیده است حاکی از آن است که حتی پس از عرضه نسخه نهایی اندروید پای، این مشکل همچنین پابرجاست.

مطالب مرتبط

به نظر می‌رسد که این مشکل شماری از دستگاه‌های گوگل پیکسل 2016  و پیکسل XL همان سال میلادی را تحت تأثیر قرارداده و کاربران این گجت‌ها گزارش‌هایی را مبنی بر عدم شارژ سریع دستگاه خود به گوگل ارسال کرده‌اند. این افراد حتی با شارژر کارخانه، پاور بانک همگام با USB-PD و حتی شارژر USB-PD نیز نتوانسته‌اند دستگاه خود را در حالت شارژ سریع شارژ کنند.

خرابی شارژ سریع پیکسل 2016 با به‌روزرسانی به اندروید 9

گزارش‌های دیگری که در این رابطه اعلام شده است حاکی این بوده است که اتصال شارژر کارخانه به دستگاه مرتبط موجب شده است تا اخطار ” شارژ کم‌سرعت” پدیدار شود. همچنین برخی ادعا کرده‌اند که شارژر کارخانه به‌هیچ‌عنوان دستگاه را شارژ نمی‌کند یا حتی زمانی که دستگاه در حال شارژ است باتری آن را صد در صد نشان می‌دهد. البته گزارش‌هایی نیز مبنی بر این‌که پیکسل 2 تنها در حالت خاموش به‌صورت آهسته شارژ می‌شده است نیز دریافت شده است.

بااین‌حال دلیل اصلی این مشکلات هنوز مشخص نشده است و کمپانی گوگل در این رابطه تاکنون اظهارنظر خاصی نکرده است. به‌این‌ترتیب شما هم ممکن است بعد از به‌روزرسانی همراه هوشمند خود به اندروید پای و اتصال شارژر کارخانه با این مشکل مواجه باشید. البته تصمیم‌گیری در رابطه با عدم ثبات اندروید 9 از روی این گزارش‌ها با پیش‌داوری بسیار زیادی همراه خواهد بود ولی در صورت ادامه‌دار شدن این مشکلات، گوگل موظف است تا فکری به حال این نسخه از اندروید خود بکند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا