اخبار

مشکلات جدید برای گوگل پیکسل 3 XL

گوگل پیکسل 3 XL با سروصدای بسیار زیادی روانه بازار شد که خوانندگان موبایلستان نیز اخبار متعددی را درباره این محصول مشاهده کردند ولی مدتی پس از عرضه این محصول گزارشات منتشر شده خبر از این دارند که بسیاری از کاربران این محصول با دستگاه خود مشکلاتی بزرگ و دردسرساز داشته و آن را به گوگل گزارش کردند.

مطالب مرتبط

گوگل تصمیم داشت تا با حذف سری نکسوس و ایجاد ساختار و برند پیسکل بتواند مشکل نوسان کیفیت را در محصولاتش از بین ببرد ولی در عمل نتیجه کسب شده پس از تنها 3 نسل از خانواده پیکسل به مشکلاتی مشابه و چه بسا بدتر منتهی شده است. ماجرا از این قرار است که کاربران پیکسل 3 یا به طور دقیق‌تر گوگل پیکسل 3 XL با مشکلاتی متعدد به سراغ گوگل آمده و مدعی نقصهای نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه های خود هستند.

مشکلات جدید برای گوگل پیکسل 3 XL

نخستین مشکل مطرح شده برای گوگل پیکسل 3 XL را باید مشکل مدیریت حافظه داخلی دانست ولی  مشکل اصلی که افرادی بیشتر آن را گزارش کرده اند مربوط به سیستم صوتی دستگاه است. کاربران دستگاه گوگل پیکسل 3 XL  با مشکل نامتوازن بودن صدا روبرو هستند و به همین دلیل نیز امکان استفاده بهینه از بلندگوی محصول خود را ندارند.

شرکت گوگل هنوز هیچ عکس‌العملی درباره این موصوع نشان نداده است و به نظر میرسد که در حال تلاش برای رفع مشکل هستند. کارشناسان معتقدند که این مشکل ترکیبی از ایراد نرم‌افزار و سخت‌افزار است و نیاز به رسیدگی سریع دارد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا