اخبار

نسخه پیش‌خرید اکسپریا XZ3 با نسخه رایگان بازی Call of Duty Black Ops 4 عرضه خواهد شد

خوانندگان موبایلستان در طول چند ماه گذشته اخبار فراوانی را درباره محصول پرچمدار شرکت سونی یعنی اکسپریا XZ3 مطالعه کرده‌اید و به همین دلیل نیز امروز با خبری جذاب درباره نسخه پیش‌فروش این مدل به سراغ شما آمده‌ایم که نشان می‌دهند که نسخه رایگان بازی Call of Duty Black Ops 4 بر روی این دستگاه عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

این بازی یکی از محبوب‌ترین عناوین روی کامپیوترهای خانگی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان به‌حساب می‌آید ولی بر اساس شرایط فعلی بازار، عرضه نسخه‌های رایگان یا اختصاصی بازی‌ها بر روی دستگاه‌های همراه را می‌توان یک رویکرد مدرن و بسیار عادی دانست که بر اساس آن می‌توان مشتریان فراوانی را به سوی دستگاه جذب کرد.

نسخه پیش‌خرید اکسپریا XZ3 با نسخه رایگان بازی Call of Duty Black Ops 4 عرضه خواهد شد

کسانی که را به صورت پیش‌خرید سفارش بدهند، نسخه رایگان بازی Call of Duty Black Ops 4 را به‌صورت پیش‌فرض روی دستگاه خود خواهند داشت و این امر می‌تواند یکی از بهترین و فنی‌ترین بازی‌های تاریخ تلفن‌های همراه را روی این دستگاه اندرویدی برای آن‌ها مهیا کند.

البته نسخه بتای این بازی هم‌اکنون در اختیار گروهی از کاربران قرار گرفته است ولی در روز 12 اکتبر با عرضه رسمی جهانی این بازی شاهد عرضه نسخه پایدار خواهیم بود که با توجه به عرضه اکسپریا XZ3 در 5 اکتبر می‌توان گفت که دارندگان این همراه هوشمند بازی را یک هفته زودتر دریافت خواهند کرد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا