اخبار

دوربین چهارگانه برای محصول بعدی لنوو

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که لنوو فعالیتی به‌اندازه سامسونگ و اپل در بازار همراه‌های هوشمند ندارد ولی همراه‌های هوشمند جذابی را ارائه می‌کند و آخرین اخبار منتشر شده از وجود دوربین چهارگانه برای محصول بعدی خط تولید این شرکت خبر می‌دهند.

مطالب مرتبط

لنوو را می‌توان قهرمان تجلیل نشده تلفن‌های همراه هوشمند دانست و حال نایب رییس این شرکت یعنی چانگ چنگ به سراغ ارائه اطلاعاتی درباره محصول جدید این شرکت رفته است. این رونمایی را می‌توان در حقیقت یک تصویر ساده مربعی شکل دانست که قرار است تا نشان دهنده یک چیز باشد: دوربین چهارگانه.

دوربین چهارگانه برای محصول بعدی لنوو

اطلاعات یاد شده به جرئت هیچ چیزی جز این دوربین را فاش نمی‌کند و حتی زمان‌بندی عرضه یا حتی ارائه اطلاعات بیشتر از سوی این تلفن همراه نیز توسط مسئولان لنوو مشخص نشده است و به همین دلیل نیز اطلاعات بیشتری برای عرضه به شما در اختیار ندارید.

این دستگاه به‌احتمال فراوان جایگزین مدل Z5 خواهد بود و در صورتی که چنین چیزی صحت داشته باشد می‌توان گفت که این دستگاه با یک نمایشگر بدون لبه عرضه خواهد شد و با توجه به اطلاعات منتشر شده در ماه می، این تلفن همراه هوشمند این کمپانی می‌تواند نخستین نمایشگر تمام صفحه این شرکت باشد.

گفته می‌شود که رونمایی رسمی از این تلفن همراه هوشمند مرموز در ماه آینده میلادی توسط شرکت لنوو انجام خواهد شد و کاربرانی که به این محصول علاقه‌مند شده‌اند باید حداقل یک ماه کامل منتظر بمانند. در هر صورت نکته مهم این است که حتی نمی‌توان کیفیت هر یک از عدسی‌های این دوربین چهارگانه را تخمین زد و باید منتظر عرضه اطلاعات رسمی از سوی مسئولان این شرکت باقی ماند. در هر حال در صورت دریافت هرگونه اطلاعات جدید در این باره آن را به‌سرعت با شما در میان خواهیم گذاشت.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا