اخبار

استیکر علامت سوال به لایو اینستاگرام افزوده شد

اینستاگرام سعی دارد تا ویژگی‌های جدیدی را بر روی نرم‌افزار خود ارائه کند که خدمات شبکه اجتماعی آن را با رقابت بازار هم‌تراز می‌سازد. بر اساس اطلاعیه‌ای که به‌تازگی منتشرشده است تمامی این قابلیت‌ها در راستای روش‌های جدیدی است که کاربران اینستاگرام از طریق آن می‌توانند با دوستان و افرادی که فالو می‌کنند، ارتباط برقرار کنند. با موبایلستان همراه باشید.

ایتسکر علامت سوال

مطالب مرتبط

مثالی که در این رابطه زده می‌شود این است که اگر شما یک حساب کاربری در اینستاگرام داشته باشید، هم‌اکنون می‌توانید برای درخواست موسیقی در استوری ها از استیکر سوال استفاده کنید یا به‌سادگی در لایو با افرادی که فالو می‌کنید ارتباط برقرار کنید. همچنین اینستاگرام هک اکنون استیکرهای تعاملی ویژه‌ای را در استوری ها شامل می‌شود که برای نشان دادن لحظات شمارش معکوس به دوستانتان طراحی شده است.

هم‌اکنون می‌توانید از طریق موسیقی در استوری اینستاگرام با یکدیگر مرتبط شده و این کار را با یک استیکر علامت سوال به همراه انتخاب موزیکی از لایبرری انجام دهید. آیکون موسیقی جدیدی در هنگام استفاده از استیکر علامت سوال برای شما نمایان خواهد شد. علاوه بر این، افکت‌های دوربین ویژه‌ای طراحی‌شده‌اند که بیت موسیقی‌ها به نحو هماهنگی پاسخ می‌دهند و می‌توان آن‌ها را از تب موزیک انتخاب کرد.

این استیکر علامت سوال جدید همچنین می‌تواند برای پرسش سؤالاتی از اینفلونسرها در لایو آن‌ها مورداستفاده قرار بگیرد. شما برای استفاده از این ویژگی باید به استوری یک فرد واردشده و به علامت سوال او پاسخ دهید و به‌این‌ترتیب زمانی که لایو می‌شوند به شما پاسخ دهند. لازم به ذکر است که این ویژگی اینستاگرام از امروز برای کاربران اندروید و آیفون در دسترس خواهد بود.


بیشتر بخوانید

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام ببخشید میشه راهنمایی کنید من لایو برگزار می کنم برای من این قسمت غیر فعال هستش یعنی کسی نمی تونه از من سوالی بپرسه باید چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا