اخبار

انتشار اطلاعاتی از بازی Star Wars Eclipse

طبق گزارش‌ها و شایعات اخیر مربوط به وضعیت فعلی بازی Star Wars Eclipse، این عنوان هنوز به طور رسمی وارد مرحله تولید خود نشده است. البته جزییاتی از طرح داستانی آن مشخص شده که در ادامه به آن می‌پردازیم.

Star Wars Eclipse یک بازی داستانی اکشن ماجراجویی جدید، منشعب از چند شخصیت است که در دوران «جمهوری اعظم» (High Republic) کهکشان نمادین جنگ ستارگان اتفاق می‌افتد و اکنون در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد. طبق شایعاتی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، این بازی جدید از «کوانتیک دریم» (Quantic Dream) ممکن است هنوز وارد مرحله تولید واقعی نشده باشد؛ زیرا، به نظر می‌رسد که استودیو از مشکلات عمده‌ای در زمینه موتور ساخت بازی رنج می‌برد.

در طول پادکست Sacred Symbol، میزبان «کالین موریارتی» (Colin Moriarty) اطلاعاتی را در مورد داستان بازی فاش کرد که توسط افشاگر نام‌آشنا «تام هندرسون» (Tom Henderson) در Insider Gaming تایید شده است. با توجه به این اطلاعات جدید، ظاهرا بازی هنوز در مرحله تولید نیست و جزییات داستانی لو رفته آن در حقیقت یک افشاگری کنترل شده برای سنجش واکنش‌های جامعه و کمک به استودیو برای جذب توسعه دهندگان بیشتر بوده است.

بر اساس این افشاگری‌ها، شخصیت اصلی بازی «سارا» (Sarah) نام خواهد داشت که عضوی از نژاد ربات‌های انسان‌نما است و قبلا هرگز در دنیای جنگ ستارگان به نام «زاران» (The Zaraan) ظاهر نشده بود. این نژاد در راس امپراطوری متمرکز بر نیروهای نظامی قرار دارد که توازن آن به دلیل ازدواج سارا با «زندو» (Xendo) به هم می‌خورد. این دو بخشی از گروه‌هایی هستند که دیدگاه‌های بسیار متفاوتی دارند که اولی تهاجمی‌تر بوده و دومی کمی نرم‌تر است. گفته می‌شود که کل بازی حول محور رابطه این دو شخصیت می‌چرخد.

بازی Star Wars Eclipse در میانه توسعه

Star Wars Eclipse یک بازی داستانی جدید در سبک اکشن ماجراجویی و چندشخصیتی است که در دوران حکمرانی High Republic اتفاق می‌افتد و توسط Quantic Dream و Lucasfilm Games در حال حاضر در اوایل توسعه خود قرار دارد. این بازی به شما امکان می‌دهد تا به عنوان یک بازیگر در نقش شخصیت‌های کاریزماتیک ایفای نقش کنید که هر کدام داستان، توانایی‌ها و تاثیر خود را در رویدادهای بازی دارند و می‌توانند آرامش متعادل Outer Rim را تغییر دهند. توجه داشته باشید که در این بازی تمام انتخاب‌های شما عواقبی دارد که بر اساس آن‌ها مسیر شما تعیین می‌شود. هر تصمیمی که می‌گیرید، می‌تواند عواقب چشمگیری در سفر شما داشته باشد. شیوه زندگی در Outer Rim در حال تهدید است و شما باید مسیر خود را مشخص کنید.

از زمان معرفی این بازی جدید، واضح بود که ما به این زودی شاهد عرضه آن نخواهیم بود. در اوایل سال جاری، شخصی که بازی را قبل از معرفی رسمی آن فاش کرد، گفته بود که روند توسعه بهتر از حد انتظار پیش می‌رود و اکنون می‌بینیم که این ادعا با گزارش امروز تناقض دارد. طبق شرایط فعلی، این بازی در تاریخ انتشاری که هنوز تایید نشده است، عرضه خواهد شد.

منبع: شهرسخت افزار


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا