اخبار

Saints Row IV به اکس باکس وان خواهد آمد

همین دیروز بود که کمپانی مایکروسافت از پشتیبانی اکس باکس وان از بازی Dead Space خبر داد. ظاهراً این روند عالی قصد توقف ندارد؛ چراکه امروز خبری دیگر در خصوص قابلیت پشتیبانی کنسول اکس باکس وان از بازی نسل قبلی Saints Row IV در رسانه‌ها منتشر گردید.

بنا بر اعلام شرکت مایکروسافت ازاین‌پس دارندگان نسخه اصلی اکس باکس ۳۶۰ بازی Saints Row IV قادر خواهند بود، این بازی زیبا و مهیج را بر روی کنسول اکس باکس وان تجربه نمایند. با افزوده شدن این عنوان مجموع بازی‌های پشتیبانی شده از نسل قبل توسط اکس باکس وان به ۱۵۱ عدد رسید.

بازی Saints Row IV شمارا در قالب شخصیت رئیس‌جمهور آمریکا قرار می‌دهد. تاج‌وتخت در دستان شماست و می‌توانید بر همگان حکمرانی کنید؛ همه‌چیز به‌خوبی و خوشی پیش می‌رود تا اینکه باری دیگر پای موجودات فضایی به زمین باز شده و موجب ناامنی و تخریب اماکن عمومی می‌شوند. حال که پای ادامه حیات و بقای بشر به وسط کشیده شده است، این شما هستید که همراه با تیم دیوانه و ناقص‌العقل خود باید گوش مالی حسابی به این موجودات بدترکیب داده و سیاره زمین را نجات دهید.

در Saints Row 4 شما می‌توانید آزادانه به هر سمتی که خواستید بروید و خود را با مأموریت‌های اصلی و فرعی که پیشه روی شما گذاشته خواهد شد، سرگرم کنید. وجود سبک «جهان باز» سبب شده که روند گیم‌پلی دیرتر تکراری و موجب خستگی بازی‌باز شود.

در هفته‌ای که گذشت شاهد عرضه بسیاری از بازی‌های مربوط به کنسول اکس باکس ۳۶۰ بر روی اکس باکس وان بودیم؛ این عامل سبب می‌شود که کنسول نسل هشتمی مایکروسافت در میدان نبرد نسبت به رقیب دیرینه خود رقص پای ماهرانه‌ای نشان دهد. البته نباید فراموش کرد که سیاست‌های در پیش‌گرفته آقای فیل اسپنسر، مدیرعامل بخش اکس باکس شرکت مایکروسافت در مورد آوردن بازی‌های انحصاری اکس باکس بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی باعث نارضایتی‌هایی شده که در نوع خود قابل‌توجه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا