اخبار

ظهور همراه تاشوی سامسونگ در TENAA

خوانندگان عزیز موبایلستان می‌دانند که TENAA یکی از جذابترین مراکز افشای اطلاعات تلفن‌های همراه هوشمند است. در آخرین نمونه از اطلاعات فاش شده در این مرکز، شاهد افشای اطلاعات تلفن همراه هوشمند تاشوی شرکت سامسونگ در TENAA هستیم که به‌نوعی یکی از مرموزترین و هیجان‌انگیزترین محصولات این کمپانی محسوب می‌گردد.

مطالب مرتبط

همراه تاشوی سامسونگ در سال 2017 میلادی معرفی شد و در طول مدت زمان سپری شده، این دستگاه با نام رمزی  Lycan در میان رسانه‌ها حضوری نامحسوس داشت و هرچندوقت یک‌بار شایعاتی درباره آن به دست رسانه‌های خبری می‌افتاد. با این وجود به‌نظر می‌رسد که این بار با افشای اطلاعات در TENAA می‌توان شاهد محصول نهایی بود.

ظهور همراه تاشوی سامسونگ در TENAA

براساس این اطلاعات می‌توان گفت که همراه تاشوی سامسونگ به امکاناتی مانند دکمه اختصاصی بیکسبی مجهز خواهد بود و بخش پایینی بدنه نیز مانند همراه‌های قدیمی سامسونگ به‌نظر می‌رسد. هم‌چنین به‌نظر می‌آید که همراه تاشوی سامسونگ قرار است تا یک پرچمدار باشد و پردازنده درنظر گرفته شده برای این مدل، به‌احتمال فراوان اسنپ دراگون 845 خواهد بود.

البته مثل همیشه شاهد نسخه‌ای با پردازنده اگزینوس نیز برای این مدل خواهیم بود که در این مورد، مدل اگزینوس 9810 برای همراه تاشوی سامسونگ درنظر گرفته شده است. اطلاعات سخت‌افزاری این مدل هنوز توسط سامسونگ منتشر نشده است ولی تصایر منتشر شده در TENAA به‌خوبی نشان‌ می‌دهند که با یک محصول شکیل و زیبا روبرو هستیم که مسلما بسیاری از کاربران را به یاد ایام قدیم خواهد انداخت و حس و حالی نوستالژیک را با امکانات مدرن روز جهان ترکیب خواهد کرد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا