اخبار

گلکسی J2 Core از یک نسخه ویژه اندروید Go بهره‌مند خواهد بود

شرکت سامسونگ به‌زودی نخستین تلفن همراه هوشمند مجهز به اندروید Go را به بازار عرضه خواهد کرد که گلکسی J2 Core نام دارد و اطلاعات منتشر شده در این باره نشان از آن دارند که این محصول از یک نسخه ویژه از اندروید Go بهره‌مند است و در ادامه اطلاعاتی از این محصول را برای شما خوانندگان موبایلستان ارائه خواهیم کرد.

مطالب مرتبط

این تلفن همراه هوشمند قرار است تا از یک پردازنده اگزینوس 7570 بهره‌مند باشد. البته هنوز درباره مشخصات دیگر سخت‌افزاری مانند تراشه گرافیکی این محصول خبری نیست و تا زمان اعلام رسمی سامسونگ نمی‌توان درباره آن‌ها اظهارنظر قطعی‌ای داشت.

گلکسی J2 Core از یک نسخه ویژه اندروید Go بهره مند خواهد بود

بااین‌وجود یکی از مزایای اصلی این تلفن همراه را می‌توان وجود نسخه ویژه‌ای از اندروید Go بر روی آن دانست که موجب می‌شود تا گلکسی J2 Core بتواند یکی از بهترین تجربه‌های اندرویدی را به ارمغان بیاورد. بخش عمده‌ای از این تجربه مربوط به امکانات اختصاصی اندروید Go یعنی نسخه Go از نقشه گوگل و نسخه Go از سیستم جستجوی گوگل دانست.

از سوی دیگر گلکسی J2 Core قرار است تا یکی از ویژگی‌های فراموش‌شده تلفن‌های همراه هوشمند را به آن‌ها بازگرداند و این دستگاه به یک باتری قابل تعویض مجهز خواهد بود. البته نسخه یو اس بی این دستگاه نیز از نوع میکرو یو اس بی خواهد بود و خبری از یو اس بی نوع C بر روی گلکسی J2 Core نیست. با تمامی این تفاسیر می‌توان گفت که گلکسی J2 Core می‌تواند یک محصول نیرومند و مناسب برای استفاده کاربران باشد که البته قیمت‌گذاری آن نیز یک المان مؤثر در میزان توفیقش در بازار خواهد بود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا