اخبار

انتشار آپدیت امنیتی ماه دسامبر برای گلکسی نوت 10 و نوت 9

شرکت سامسونگ به تازگی پس از چند مدل میان‌رده، برای گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 و نوت 9 آپدیت امنیتی ماه دسامبر را منتشر کرده است. اگرچه اوایل دسامبر قرار داریم، این عجیب نیست که شرکت کره‌ای زودتر از موعد آپدیت را برای پرچمدارانش منتشر کند.

پیش از این آپدیت برای سری گلکسی اس 10 منتشر شد که اخیرا نسخه نهایی اندروید 10 کیو دریافت کردند. این آپدیت در بیش از 25 منطقه منتشر شده و با شماره ساخت N97*FXXS1ASKB دردسترس قرار گرفته است.

اگر از کاربران گلکسی نوت 10 یا نوت 9 هستید بهتر است به بخش تنظیمات و بروزرسان نرم افزاری مراجعه کنید تا بتوانید آپدیت را دریافت نمایید. اگر هیچ آپدیتی دردسترس قرار نگرفت به عنوان یک بروزرسان OTA، طی یک الی دو هفته آینده تمامی کاربران می‌توانند از آن برخوردار شوند.

انتشار آپدیت امنیتی برای سری گلکسی نوت

البته شماره ساخت N97*FXXS1ASKB برای گلکسی نوت 10 بوده و شماره ساخت گلکسی نوت 9 طبق گزارش N960FXXS4CSK2 است. آپدیت مذکور حجم کمی داشته و ثبات سیستم عاملی دستگاه‌ها را در پی دارد.

انتظار می‌رود بزودی این بروزرسان امنیتی که موجب افزایش سطح امنیت دستگاه‌های سامسونگ می‌شود، برای گوشی‌های هوشمند میان‌رده و پرچمدار بیشتری دردسترس قرار گیرد. شایان ذکر است که اندروید 10 کیو با رابط کاربری One UI 2.0 نیز پس از گلکسی اس 10، برای گلکسی نوت 10 و نسخه پلاس آن منتشر می‌شود.

طبق نقشه راه سامسونگ، تا پایان تابستان 2020 تمامی محصولات موردنظر این شرکت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد.


مطالب مرتبط:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا