اخبار

گلکسی فولد، گلکسی A50 و گلکسی Xcover به لیست آپدیت ماهانه اضافه شدند!

شرکت سامسونگ به تازگی سه گوشی هوشمند جدید را به لیست اسامی دیوایس‌هایی که به صورت ماهانه آپدیت دریافت می‌کنند، افزود. اسامی که باید به Galaxy A50, Galaxy Fold و Galaxy Xcover 4S اشاره کرد. همراه موبایلستان باشید.

عجیب به نظر می‌رسد که گلکسی A50 در ماه‌های قبل آپدیت دریافت می‌کرد و حال به لیست افزوده شد. مشخص نیست برنامه سامسونگ برای این میان رده جذاب چیست. در بین مدل‌های مورد اشاره عجیب نیست که شاهد حضور گلکسی فولد باشیم زیرا این دیوایس پرچمدار سامسونگ بوده و از ویژگی‌های برجسته بهره می‌برد.

افزوده شدن اسمارتفون‌های مورد اشاره به لیست موجب خواهد شد تا سامسونگ هر ماه آپدیت امنیتی را برای آنها منتشر کند. یک مورد دیگر که جالب به نظر می‌رسد، حضور گوشی هوشمند Galaxy Xcover 4s است که مشتریان گسترده نداشته اما سامسونگ همچنان آن را به فهرست افزود.

افزوده شدن گوشی های هوشمند جدید به فهرست اسمارتفون های سامسونگ برای دریافت آپدیت ماهانه

بروزرسانی

به هر حال اگر شما نیز صاحب یکی از مدل‌های مورد اشاره هستید می‌توانید هر ماه آپدیت موردنظر را دریافت کنید. سامسونگ درصدد است تا ماهانه آپدیت متعددی برای محصولاتش منتشر کرده تا نه تنها مسئله نرم افزار را حل کند، بلکه سطح امنیتی آنها را نیز بروزرسانی کرده و بالا ببرد.

گلکسی فولد اولین گوشی هوشمند تاشو این شرکت است که در اوایل 2019 معرفی و با مشخصات پرچمدار در سپتامبر راهی بازار شد. گلکسی A50 نیز یک محصول نسل جدید از دسته میان رده‌ها بوده که اخیرا معرفی شد. گلکسی ایکس کاور 4 اس نیز با مشخصات میان رده در سال 2018 معرفی و عرضه شد.

هر سه این گوشی‌های هوشمند از مشخصات قابل توجهی برخوردار بوده و مدل‌های معمولی نیستند. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا سامسونگ هر ماه آپدیت خود را برای محصولات مورد اشاره منتشر کند. در ماه جاری مدل‌های متنوعی آپدیت امنیتی ماه اکتبر را دریافت کردند و انتظار داریم از ماه آینده سه مدل آپدیت ماهانه خود را دریافت کنند.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا