اخبار

سامسونگ طرح مفهومی جدیدی از طراحی دوربین سلفی را ثبت کرد

شرکت سامسونگ هر سال نوآوری را در محصولاتش به خرج می‌دهد که طراحی منحصربفردی را به دنبال دارد. در این بین به نظر می‌رسد که بزودی باید شاهد معرفی پرچمداری با طراحی دوربین سلفی معکوس باشیم. همراه موبایلستان باشید.

برخلاف گوشی‌های هوشمند امروزی که دارای دوربین سلفی کوچک درون نمایشگر هستند، پتنت جدید سامسونگ به یک مدل منحصر به فرد اشاره می‌کند. یک سال قبل سامسونگ پتنتی را در سازمان KIPO کره به ثبت رساند که نشان می‌دهد محصول جدید می‌تواند متفاوت از دیگر اسمارت فون‌های موجود باشد.

این حق اختراع یا همان پتنت توسط وب سایت LetsGoDigital کشف شد و انتظار داریم بزودی رندری براساس این پتنت منتشر کند. حتی در این پتنت توضیحاتی هم داده شده که برخی اطلاعات درباره ساختار را فاش می‌کند.

سامسونگ به دنبال گوشی هوشمند عجیب

سامسونگ برای آن که سایز صفحه نمایش را به حداکثر برساند، این پتنت جدید را به ثبت رساند و قصد دارد تا دوربین سلفی را به صورت معکوس درآورد. همین امر موجب به حداقل رساندن حاشیه شده و باید انتظارات بسیاری داشت. البته مشخص نیست ساختاری که سامسونگ برای این پتنت تعریف کرده در طراحی نهایی به چه صورت خواهد بود. زیرا اگر ناچ به صورت بالعکس درآید، بدون شک قسمت فوقانی بدنه را به شکلی نامطلوب درخواهد آورد.

به هر حال مشخص نیست سامسونگ چه زمانی می‌خواهد این پتنت را عملی کند. البته هر پتنتی به نتیجه نمی‌رسد و نباید انتظار داشت که این پتنت نیز بزودی عملی شود. به هر حال باید منتظر ماند تا  مشخص شود برنامه سامسونگ برای این پتنت چیست. بدون شک در سال 2020 اطلاعاتی پیرامون این محصول سامسونگ فاش خواهد شد.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا