اخبار

نخستین همراه سامسونگ با دوربین چهارگانه

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که تلفن‌های همراه هوشمند از نظر تعداد عدسی دوربین پیشرفت عجیبی را تجربه کرده‌اند و امروزه رقابت به سوی استفاده از عدسی های 3 یا 4 تایی گرایش یافته است. در این میان شایعه‌هایی در زمینه عرضه نخستین تلفن همراه مجهز به دوربین چهارگانه از سوی سامسونگ به رسانه‌ها راه یافته است که در صورت صحت، این شرکت کره‌ای را به یک پیشگام در این رده بدل خواهد ساخت.

مطالب مرتبط

بر اساس اطلاعات منتشرشده در این رابطه، سامسونگ در حال کار بر روی تلفن همراه هوشمند جدید اندرویدی با عدسی چهارگانه در بدنه پشتی است و قصد دارد تا این همراه هوشمند را در انتهای سال جاری میلادی به بازار عرضه کند. البته لازم به ذکر است که منابع نزدیک به این کمپانی اعلام کرده‌اند که این دستگاه درواقع گلکسی S10 یا گونه‌ای از خط تولید جدید گلکسی F نیست.

نخستین همراه سامسونگ با دوربین چهارگانه

وجود دوربین چهارگانه در بدنه پشتی این دستگاه نشان از آن دارد که این گجت یک پرچم‌دار رده‌بالا خواهد بود که هزینه تولید نیز زیاد است و به‌این‌ترتیب نمی‌توان آن را در دسته میان رده‌ها قرارداد. بر اساس این فرضیه، این تلفن همراه هوشمند بهره‌مند از دوربین چهارگانه درواقع W2019 است که تنها دستگاهی است که سامسونگ در سال جاری از آن رونمایی خواهد کرد.

این تلفن همراه هوشمند به‌احتمال بسیار قوی تنها در بازار چین عرضه خواهد شد و به‌نوعی آزمایش سامسونگ در رابطه با فناوری‌های جدیدش خواهد بود. بااین‌حال باید دید که این کمپانی درباره این همراه هوشمند جدید چه تدابیری اندیشیده است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا