اخبار

گلکسی فولد 2 با صفحه نمایش UTG همراه است

یک ماه قبل پیرامون گوشی هوشمند منعطف سامسونگ یعنی گلکسی فولد 2 اطلاعاتی به بیرون درز کرد. اسمارت‌فونی که گفته می‌شود به فناوری نمایشگر نسل جدید مجهز بوده و یک گزینه بهتر در مقایسه با نسل فعلی است.

طبق آخرین شایعات، گلکسی فولد 2 همزمان با سری گلکسی اس 11 در 18 فوریه و طی رویداد سانفرانسیسکو رونمایی خواهد شد. اخیرا سامسونگ طرح اولیه‌ای در دفتر مالکیت معنوی اروپا یا EUIPO به ثبت رسانده است.

پتنتی که نشان می‌دهد، گلکسی فولد 2 دارای طراحی بهبودیافته نسبت به نسل فعلی بوده تا از نظر نمایشگر همچون مدل اول دچار مشکلاتی در بخش نمایشگر نشود. لایه اضافی که در نمایشگر گلکسی فولد 2 قرار می‌گیرد، تحت فناوری UTG ساخته شده و یک لایه بسیار منعطف و با دوام است.

گلکسی فولد 2 دارای صفحه نمایش بسیار مقاوم

گفته می‌شود سامسونگ به دنبال استفاده از این لایه روی نمایشگر گلکسی فولد 2 بوده که همچنین ضخامت کمتری نسبت به صفحه نمایش گلکسی فولد فعلی دارد. این لایه موجب خواهد شد تا در سال 2020 شاهد گلکسی فولدی با نمایشگر ضعیف و شکننده نباشیم.

UTG در برابر خراش بسیار مقاوم است زیرا از نظر فنی یک پوشش شیشه مقاوم داشته و نسبت به صفحه نمایش فعلی چندین میکرون کوچک‌تر است. البته دقیقا نمی‌توان تایید کرد که آیا سامسونگ چنین پنلی را به کار خواهد گرفت یا خیر.

باید تا 18 فوریه (29 بهمن) که رویداد اختصاصی سامسونگ برگزار می‌شود منتظر ماند.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا