اخبار

ابعاد نمایشگر سری گلکسی اس 10 منتشر شد

بسیاری از خوانندگان و علاقه‌مندان به وب‌سایت موبایلستان با ایوان بلاس آشنایی دارند. او که به‌عنوان یکی از کاربران توییتری فعال درزمینهٔ افشاگری‌های تلفن‌های همراه هوشمند برندهای مطرح دنیا شناخته می‌شود، این بار نیز به افشاگری در رابطه با سه تلفن همراه هوشمند سری گلکسی اس 10 پرداخته است. بااین‌وجود، پست توییتری او به‌صراحت اعلام کرده است که تصاویر ارائه شده بر اساس انتظارات تولیدکنندگان قاب‌های این تلفن‌های همراه هوشمند هستند . به این ترتیب می توان نتیجه گرفت که به هیچ عنوان اطلاعات ارائه شده در آن موثق نیست و تا زمان رونمایی از این همراه های هوشمند باید منتظر بود.

مطالب مرتبط

بر اساس اطلاعات موجود در این تصاویر، ارزان‌ترین و مقرون‌به‌صرفه ترین نسخه از تلفن همراه هوشمند گلکسی اس 10 لایت از صفحه‌نمایشی 5.8 اینچی و سوراخی برای دوربین بهره‌مند‌است. نسخه عادی گلکسی اس 10 از پنلی 6.1 اینچی استفاده می‌کند که طراحی دوربین جلوی آن مشابه نسخه لایت این سری است.

البته لازم به ذکر است که این تصاویر  از سری گلکسی اس 10 بر اساس شایعات طراحی شده‌اند و منبع موثقی برای استناد نیستند. البته از طرفی دیگر گزارشی از سوی یک منبع قابل‌اعتماد ارائه شده است که تائید کننده این نکته است که این اندازه‌های صفحه‌نمایش سری گلکسی اس 10 که در بالا ارائه‌شده‌اند، درست هستند. پس به‌این‌ترتیب تاکنون تنها به این اطلاعات می‌توان اکتفا کرد و باید منتظر بود و دید که کمپانی خوش‌نام سامسونگ این بار چگونه هواداران خود را شگفت‌زده خواهد کرد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا