اخبار

به‌روزرسانی OTA برای گلکسی نوت 9

ممکن است شما خوانندگان موبایلستان با خود بگویید که گلکسی نوت 9 به‌تازگی معرفی شده است ولی اخبار جدید خبر از این دارند که این محصول با برنامه‌ریزی ویژه‌ای عرضه شده است و بر اساس آخرین اطلاعات، نخستین به‌روزرسانی OTA قرار است تا برای گلکسی نوت 9 عرضه شود.

مطالعه بیشتر

سامسونگ به‌تازگی به‌روزرسانی جدیدی را برای سامسونگ گلکسی نوت 9 عرضه کرده است و اخبار آن در دنیای مجازی منتشر شده است اما گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که این بسته به‌روزرسانی هنوز به دستگاه‌های نسل نهم سری 9 راه نیافته است.بااین‌حال این احتمال وجود دارد که این به‌روزرسانی مختص نسخه‌های اسنپ دراگون که برای شمال آمریکا عرضه می‌شوند، باشد. به‌غیراز این احتمال دیگری وجود ندارد و تنها ممکن است این به‌روزرسانی فعلا به دستگاه‌های اگزینوس گلکسی نوت 9 نرسیده باشد.

به‌روزرسانی OTA برای گلکسی نوت 9

بااین‌حال به‌روزرسانی یادشده شامل یک سوئیچ تغییر وضعیت میان دو حالت ضبط فوق‌العاده آهسته (Super Slow-mo) است. شما با این به‌روزرسانی می‌توانید در حالت دستی یا با 960fps و یا 480fps به ضبط ویدیو آهسته بپردازید. از طرفی دیگر حالت خودکار این قابلیت، حرکات موجود در اطراف را شناسایی کرده و به‌صورت خودکار حالت فوق‌العاده آهسته را فعال می‌کند.

البته همان‌طور که مشخص است این به‌روزرسانی قابلیت‌های چندان ویژه‌ای به گلکسی نوت 9 نمی‌افزاید و به‌این‌ترتیب نباید انتظار تغییری چشم‌گیر در قابلیت‌ها و مزایای این دستگاه داشته باشیم.

اعلان مرتبط با به‌روزرسانی یادشده بر روی دستگاه‌های گلکسی نوت 9 شماره نسخه N960FXXU1ARH5 را به نمایش درمی‌آورد و در فهرست این تغییرات علاوه برافزوده شدن این قابلیت تغییر، بهبود عملکرد و تثبیت عمومی نرم‌افزاری نیز آورده شده است. همچنین در این بسته به‌روزرسانی بخشی برای رفع نقص دیده می‌شود.

البته لازم به ذکر است که این تلفن همراه هوشمند هنوز به‌صورت رسمی به بازار عرضه نشده است اما برخی از نمایندگی‌های سامسونگ هم‌اکنون این دستگاه هوشمند را در داخل و خارج کشور در دست دارند. این تلفن همراه هوشمند در تاریخ 24 اوت به‌صورت رسمی به بازار عرضه خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند به خرید آن بپردازند.

 


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا