اخبار

میان رده اچ تی سی با تراشه اسنپ دراگون 435

شرکت اچ تی سی یکی از برندهای محبوب در میان خوانندگان موبایلستان است و در این میان اطلاعاتی جدید به دست اصحاب رسانه افتاده است که نشان دهنده وجود یک میان رده اچ تی سی با تراشه اسنپ دراگون 435 هستند.

مطالب مرتبط

در این میان نکته مهم این است که همه رقبای اچ تی سی در هر دوره مالی خود به سراغ بهبود شرایط رفته و محصولات نیرومندتری را روانه بازار کرده و خواهند کرد ولی اچ تی سی با بحران روبرو است و دیگر به جای مشاهده محصولات نیرومند و ویژه، تنها محصولات میان رده این شرکت خبر ساز هستند.

میان رده اچ تی سی با تراشه اسنپ دراگون 435

این امر موجب شده است که این شرکت حداقل ضرر کمتری را متحمل شود، هرچند که رکوردهای منفی مالی این کمپانی ادامه دارد. محصول جدید اچ تی سی همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده است، با نام کد ساخت شناخته شده و هنوز نام اصلی و رسمی آن مشخص نیست.  تنها اطلاعات اصلی این محصول را باید پردازنده اسنپ دراگون 435 دانست و هنوز اطلاعات بیشتری از میان رده اچ تی سی با تراشه اسنپ دراگون 435 در دسترس نیست.

این پردازنده با دارا بودن معماری 28 نانومتری و کلاک 1.4 گیگاهرتزی که از تراشه های A-53 کورتکس به دست آمده است، یک سیستم میان رده مناسب را به ارمغان خواهد آورد. به این ترتیب باید منتظر ماند تا این شرکت اطلاعات جدیدی را درباره میان رده اچ تی سی منتشر کرده و نام و مشخصات این مدل را به صورت رسمی اعلام کند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا