اخبار

بهترین تجربه باتری ساعت هوشمند با اسنپ دراگون Wear 3100

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که شرکت کوالکام از بهترین تولید کنندگان پردازنده همراه در جهان است و به‌تازگی جدیدترین تراشه این شرکت برای ساعت‌های هوشمند با نام اسنپ دراگون Wear 3100 معرفی شده است که قرار است بهترین تجربه باتری را برای کاربران به همراه بیاورد.

مطالب مرتبط

کوالکام به‌تازگی از کوالکام به‌تازگی از جدیدترین تراشه خود برای ساعت‌های هوشمند رونمایی کرد. این تراشه درواقع نسخه به‌روز شده و جدیدتر اسنپ دراگون wear 2100 بود که بسیاری انتظارش را از مدت‌ها پیش می‌کشیدند البته با این تفاوت که تراشه یادشده با نام اسنپ دراگون Wear 3100 عرضه شده است.

البته اولین تلاش کوالکام برای ساخت تراشه‌های مختص گجت‌های پوشیدنی به اسنپ دراگون 400 مربوط می‌شود که به‌هیچ‌عنوان عملکرد و باتری موردنیاز برای انجام وظایف یک پوشیدنی را در اختیار آن قرار نمی‌داد. سپس این کمپانی به عرضه Wear 2100 روی آورد. این تراشه 30 درصد کوچک‌تر از اسنپ دراگون 400 بود و به همین دلیل هم قابلیت طراحی نازک‌تر را برای تولیدکنندگان فراهم می‌کرد. همچنین مصرف باتری این تراشه نسبت به اسنپ دراگون 400 کمتر بود و از فناوری 4G LTE نیز پشتیبانی می‌کرد.

نسخه جدید این تراشه یعنی اسنپ دراگون Wear 3100 درواقع میراث دار Wear 2100 است اما در نقاط کلیدی به‌خصوص عملکرد طول عمر باتری بهبود یافته است که موجب می‌شود تا باتری دستگاه با توجه به کاربری‌های ساعت هوشمند تا یک هفته دوام بیاورد. این پیشرفت درواقع به دلیل برخورداری از معماری سیستمی است که نیاز به قدرت باتری بسیار کمی دارد و هسته‌های پردازشی آن نیز از نوع A7 است.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا