اخبار

Swiftkey اولین کیبورد موبایلی که با شبکه های عصبی کار می کند را راه اندازی کرد

Swiftkey امروز یک کیبورد موبایلی جدید راه اندازی کرد که برای پیش بینی دقیق تر کلمه بعدی، از شبکه های عصبی استفاده می کند.

 
به گفته Swiftkey، اپلیکیشن اندرویدی این شرکت هم اکنون یک کیبورد متصل به شبکه عصبی خواهد بود. احتمالاً به خاطر دارید که در ماه اکتبر گذشته، Swiftkey اولین QWERTY موبایلی که با شبکه های عصبی کار می کرد را معرفی کرد. در آن زمان Swiftkey اعلام کرد:

 

این اولین باریست که تکنولوژی مدل زبانی با چنین روشی مهندسی شده تا قادر باشد به صورت داخلی در کیبورد یک اسمارت فون به اجرا دربیاید.

 

اگر بخواهیم در مورد نحوه عملکرد این تکنولوژی مثالی بزنیم، Swiftkey یک عبارت ساده دارد: “Let’s meet at the airport” و در نظر بگیرید که کلمات “hotel” , “office” همان کلماتی هستند که می توانند جایگزین airport شوند و پیش بینی های احتمالی را ارایه دهند. همچنین در نظر داشته باشید “Let’s meet at the airport” ساختاری مشابه “Let’s chat at the office” دارد. این بروزرسانی می تواند تایپ یک حرف را قدرتمندتر و در عین حال جذاب تر کند.

 
کاربران اندرویدی آمریکا و انگلیس اولین افرادی بودند که به این نسخه دسترسی پیدا کردند و سایر مناطق نیز به زودی این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. هنوز هیچ حرفی در مورد اینکه آیا کاربران iOS هم چنین قابلیت هایی را در راه دارند یا خیر به میان نیامده است. اگر شما هم جزو کاربران اندرویدی هستید که می خواهید اپلیکیشن Swiftkey خود را بروزرسانی کنید، برای دانلود و یا بروزرسانی Swiftkey اینجا کلیک کنید.

 

 

swiftkey

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا