اخبار

طراحی جدید پیام رسان تلگرام با به‌روزرسانی به نسخه 5.0

گزارش‌هایی که به‌تازگی به وب‌سایت موبایلستان رسیده‌اند حاکی از آن هستند که نرم‌افزار پیام رسان تلگرام با 200 میلیون کاربر فعال، چهارساله شدن خود را با به‌روزرسانی جدیدی جشن گرفته است که تغییرات فراوانی را برای کاربران این نرم‌افزار پیام‌رسان به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که کاربران اپل هم‌اکنون این به‌روزرسانی را به همراه 400 تغییر جزئی در نرم‌افزار دریافت خواهند کرد.

مطالب مرتبط

از طرفی دیگر، کاربران اندروید این به‌روزرسانی را همراه با طراحی جدید پیام رسان تلگرام دریافت خواهند کرد که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به‌راحتی و از طریق پروفایل کاربران، گروه‌ها و کانال‌ها به محتوای چندرسانه‌ای به اشتراک گذاشته‌شده دسترسی پیدا کنند. همچنین، پیام‌های چندرسانه‌ای به اشتراک گذاشته‌شده هم‌اکنون با پیش‌نمایش‌های جالب، سرعت بارگذاری بیشتر و اطلاعات دیگر در رابطه با لینک‌ها و بخش‌های مختلف فایل ها به کاربران ارائه می‌شوند.

علاوه بر این صفحه تنظیمات نیز دچار تغییراتی شده است که استفاده از بخش‌های مختلف را برای کاربران ساده‌تر کرده است. گزینه ضد نشان هم‌اکنون در آدرس تنظیمات، اعلانات و منوی صداها در دسترس است.  از دیگر تغییرات این به‌روزرسانی مربوط به بخش تصاویر پروفایل است که به کاربران اجازه می‌دهد تا تصاویر درست‌تری را برای این بخش انتخاب کنند.

از طرفی فناوری Instant View به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون صبر کردن برای باز شدن صفحه وب آن را از طریق پیام رسان تلگرام مشاهده کنند. همچنین به‌روزرسانی اخیر شامل پشتیبانی از زبان‌های از راست به چپ، بلاک‌های مقالات مرتبط، لینک‌های تصویرو… می‌شود. درنهایت کاربران می‌توانند با استفاده از قابلیت‌های ارائه شده در این به‌روزرسانی ویدیوها را در حین پخش در نرم‌افزار تلگرام بزرگ‌نمایی کنند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا