اخبار تکنولوژی

قابلیت فروش نام کاربری تلگرام در حراجی

فروش نام کاربری پیام رسان تلگرام به‌زودی از طریق حراجی محقق می‌شود. شاید تاکنون این سوال برایتان پیش آمده باشد که‌ هویت دیجیتالی شما چقدر می‌ارزد. تلگرام می‌خواهد برای پاسخ به این سوال قابلیتی ارائه کند که شما از طریق آن قادر به فروش نام کاربری یا هویت دیجیتالی خود باشید.

تلگرام رسما اعلام کرده به‌زودی یک پلتفرم حراجی برای فروش نام کاربری روی بلاک‌چین TON ارائه خواهد کرد. این بلاک‌چین که Open Network نام دارد توسط خود تلگرام توسعه یافته است و برای انجام تراکنش‌ها از رمزارز Toncoin استفاده خواهد کرد.

پاول دورف رئیس تلگرام چند ماه پیش گفته بود که بسیار علاقمند به توسعه یک پلتفرم حراجی است و اگر پلتفرم TON بتواند این بستر را فراهم کند، در این صورت کاربران تلگرام قادر به فروش نام کاربری و لینک گروه‌ها و کانال‌های خود خواهند بود. این حراجی حتی می‌تواند در مورد استیکرها و ایموجی‌ها نیز انجام شود.

فروش نام کاربری تلگرام در شبکه ارزدیجیتال

تلگرام قبلا تجربه فعالیت در زمینه رمزارز را داشته است، اما به‌خاطر شکایت کمیسیون SEC آمریکا مجبور شد توسعه پلتفرم Open Network و رمزارز Gram را متوقف کند.

نوشته های مشابه

طبق گزارش BusinessofApps، تلگرام ماهانه ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد و این پلتفرم از فناوری رمزگذاری مقصد به مقصد برای ارسال پیام‌ها استفاده می‌کند که باعث افزایش آن شده است. البته این اپلیکیشن رقبایی مثل واتساپ و سیگنال نیز دارد که اخیرا قابلیت‌های بسیار خوبی برای جذب کاربران بیشتر عرضه کرده‌اند و کار تلگرام برای رقابت با آن‌ها بسیار سثخت شده است. ‌

حالا باید منتظر ماند و دید تلگرام با ارائه قابلیت جدید فروش نام کاربری چقدر خواهد توانست نظر کاربران را به خود جلب کند. حال باید دید در آینده چنین قابلیتی استقبال خوبی خواهد داشت یا خیر.

منبع: شهرسخت افزار


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا