اخبار

با طراحی زیبای گلکسی اس 11 آشنا شوید

طی سال‌های گذشته سامسونگ سعی کرد از طراحی بهبودیافته‌ای در محصولات پرچمدارش استفاده کند. بخصوص آن که در دو سال گذشته تغییرات خانواده گلکسی اس بسیار متحول شده بوده و همین امر موجب شد تا فروش این سری افزایش خیره کننده‌ای پیدا کند. همراه موبایلستان باشید.

سامسونگ با به کارگیری طراحی بدنه خمیده سعی کرده ارگونومی بالایی به ساختار محصولاتش ببخشد تا کاربر در هنگام بدست گرفتن این گوشی‌های هوشمند، حس خوبی را بدست آورد. اگرچه محصولات میان رده این شرکت توانسته فروش خوبی را به دنبال داشته باشند، پرچمداران سامسونگ نیز دست کمی از آنها نداشتند.

از آنجایی که بهترین‌ها را در پرچمداران سامسونگ مشاهده می‌کنیم، مدل‌های میان رده برای افرادی طراحی می‌شود که به بودجه توجه بالایی دارند. در سال 2019 خانواده گلکسی اس 10 در چهار مدل متنوع برای اقشار مختلف معرفی شدند. چیزی که در سال‌های قبل تنها دو مدل بیشتر را دربرنمی‌گرفت اما سال 2019 تحولی در آن به وجود آمد.

در حالی که چند ماهی از عرضه سری گلکسی اس 10 می‌گذرد، به تازگی اولین تصاویر رندر شده خانواده گلکسی اس 11 که تا رونمایی آنها تنها چند ماه فاصله داریم، منتشر شد. اگرچه سامسونگ درصدد است تا سری گلکسی اس 11 را در چندین مدل معرفی کند و مشخصات قابل توجهی برای آنها در نظر گیرد.

طبق جدیدترین تصاویر رندر سری گلکسی اس 11، سامسونگ می‌خواهد طراحی ترکیبی گلکسی نوت 10 و گلکسی اس 10 را روی این مدل اعمال کند. با این حساب می‌توانیم شاهد خانواده‌ جذابی از سری گلکسی اس باشیم.

دوربین شگفت انگیز برای گلکسی اس 11

تلفن‌های هوشمند سامسونگ در بحث دوربین گزینه‌های بدی نیستند و مدل‌های مطلوبی می‌باشند. در سه سال گذشته این شرکت تحول خاصی را در بخش دوربین محصولاتش به وجود نیاورده تا خیره کننده باشد. در حقیقت سنسور دوربین پرچمداران فعلی برگرفته از همان گلکسی اس 7 سال 2016 یعنی پرچمدار چهار سال قبل است. این شرکت با کمی بهبود آن را روی نسل جدید گوشی‎های هوشمند خود تعبیه کرده است.

اما در سری گلکسی اس 11 تحول بزرگی بخصوص در بخش دوربین به وجود خواهد آمد که می‌تواند رضایت مخاطب را به دنبال داشته باشد. گفته شده گلکسی اس 11 دارای دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی  بوده از یک سنسور تله فوتو با زوم قوی هم بهره می‌برد. زوم 5 برابری که می‌تواند دورترین اجسام را به نزدیک چشم بیاورد. اگرچه هوآوی با پی 30 پرو معنای واقعی زوم قوی را نشان داد و از حسگر فوق العاده بهره گرفت. گویی سامسونگ نیز می‌خواهد با گلکسی اس 11 از دوربین حرفه‎ای بهره گیرد.

دوربین‌های دیگر گلکسی اس 11 کیفیت مشخصی ندارند و باید منتظر اخبار بیشتر باقی ماند.

گلکسی اس 11 می‌تواند پوست و مواد غذایی شما را تحلیل کند

شرکت سامسونگ در نظر دارد یک سنسور طیف سنج را در کنار حسگرهای دوربین تعبیه کند. این دوربین مادون قرمز قادر است تا به تجزیه تحلیل اجسام پیرامون از جمله مواد غذایی، پوست بدن و برخی دیگر بپردازد. این کار را سنسور با گرفتن امواج انرژی انجام داده و بیشتر نتایج بدست آمده آن نیز حقیقی محسوب می‌شود. البته این شرکت کره‌ای اخیرا پتنتی را پیرامون حسگر طیف سنج در گوشی هوشمند به ثبت رسانده است.

طیف سنج گلکسی اس 11 می‌تواند به اسکن اجسام مختلفی نظیر مواد غذایی بپردازد. از این رو می‌تواند تشخیص داد که غذای موردنظر شما چه مقدار کالی و دیگر موارد را دربرمی‌گیرد. همچنین با اسکن پوست می‌توانید میزان چربی و برخی موارد دیگر آن را شناسایی کنید. در مجموع سنسور مادون قرمز گلکسی اس 11 که به عنوان طیف سنج در بخش عقب آن تعبیه شده، تجربه کاربری هوشمندانه و مفیدی به دنبال خواهد داشت.

امکانات بسیاری را به کمک این طیف سنج می‌توان داشت و تنها محدود به موارد مورد اشاره نخواهد داشت. به نوعی سامسونگ با این سنسور می‌خواهد یک تلفن هوشمند بزرگ را عرضه کند. این روزها گوشی‌های هوشمند تنها برای برقراری تماس مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و باید انتظارات فراتر داشت.

بخصوص اگر این قابلیت توسط سامسونگ در گلکسی اس 11 مورد استفاده قرار گیرد که شگفت انگیز خواهد بود.

صفحه نمایش کم حاشیه با حفره دوربین کوچک

گلکسی اس 11 همانطور که گفته شد ترکیب طراحی گلکسی نوت 10 و گلکسی اس 10 را خواهد داشت. بنابراین با یک گوشی هوشمند جذاب و زیبایی نسبت به نسل قبل رو به رو هستیم. در نسل فعلی گوشی‌های گلکسی اس 10 دارای حفره دوربین بزرگ بوده اما سامسونگ برای نسل بعدی به دنبال حفره کوچک‌تر است تا بتواند صفحه نمایش بیشتر را به کاربر ارائه دهد. از این رو باید تجربه کاربری جذاب و بهتری نسبت به مدل‌های نسل فعلی داشت.

گلکسی نوت 10 با حفره دوربین کوچک توانست مورد توجه قرار گیرد، بنابراین گلکسی اس 11 نیز با چنین دوربینی می‌تواند برای طرفداران و کاربران جذابیت داشته باشد. علاوه بر دوربین با سوراخ کوچک‌تر، باید به حاشیه کم صفحه نمایش اشاره کرد. این روزها شرکت‌های تولید کننده گوشی هوشمند در تلاش هستند تا حاشیه کمی به نمایشگر محصول خود ببخشند، به صورتی که افراد در کار با دیوایس موردنظر تجربه بهتری کسب کنند.

گویی سامسونگ در گلکسی اس 11 می‌خواهد همین برنامه را داشته باشد. بنابراین انتظار داریم گلکسی اس 11 در مدل‌های مختلف با صفحه نمایش بزرگ و کم حاشیه همراه شود. همانطور که در گلکسی نوت 10 حاشیه به مراتب بسیار کاهش یافته و حتی نسبت به خانواده نوت 10، سری گلکسی اس 11 دارای نمایشگر کم حاشیه‌تر است. با این حساب امید داریم تا نسبت صفحه نمایش به بدنه را بیش از 95 درصد شاهد باشیم. در حال حاضر سری گلکسی نوت 10 از حاشیه بسیار کم برخوردار هستند و همین امر واکنش مثبت طرفداران را به دنبال داشت. بنابراین اگر سامسونگ در سری گلکسی اس 11 همین رویه را دنبال کند، واکنش مثبت ادامه خواهد داشت.

با این حساب باید نسل بعدی گوشی هوشمند گلکسی اس سامسونگ دارای نمایشگر کم حاشیه با حفره دوربین کوچک‌تر خواهد بود.

گزینه‌های رنگی بیشتر گلکسی اس 11

گلکسی اس 11

ما هنوز اطلاعاتی درباره گلکسی اس 11 نداریم، اما به نظر می‌رسد سامسونگ گزینه رنگی بیشتر و زیبایی را برای گلکسی اس 11 در نظر خواهد گرفت. رنگ‌هایی که باید به قرمز، سبز، آبی نیلی، نارنجی و نقره‌ای مایل به سفید اشاره کرد.

جزئیات بیشتری درباره رنگ گلکسی اس 11 موجود نیست و باید منتظر اخبار بیشتر و اطلاعات کامل باقی ماند. سامسونگ درصدد است تا با تنوع رنگی نظر مخاطبان را جلب کند.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا